Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nektek koleszban milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek koleszban milyen szexuális élményetek volt sráccal?

Figyelt kérdés
2016. okt. 27. 09:00
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/124 anonim ***** válasza:
99%
Egyetértek a #43-as válaszolóval, a többség szerintem is kipróbálja. Ha nem is feltétlenül a dugást konkrétan, de azért az egymásnak kiverés, vagy az, hogy mondjuk szobatársak közül az egyik leszopja a másikat, elég gyakran előfordul. És azzal is egyetértek, hogy ettől még nem lesz az érintettek közül meleg egyik sem, már ha eleve nem volt az persze. Én is több ilyen srácot ismerek, aki kipróbálta, de attól még barátnője van rendesen.
2018. aug. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/124 anonim ***** válasza:
99%

Szoptam szinte napi szinten a szobatársaimat, mikor szobában mikor zuhanyzóban

Szájba élveztek, nyeltem

2018. szept. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/124 anonim ***** válasza:
99%
jó az egyértelmű. sztem bunkóság a legjobb haverodét köpködni ... ha már leszopod, akkor naná lenyeled, nem? sztem alap
2018. szept. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/124 anonim ***** válasza:
94%

Nyár végén két barátom is tiszta idegroncs volt, mindegyiknek a koli az oka. Egyikükkel szakított a szerelme mert elment Pestre tanulni, természetesen kollégiumban lakik a srác, és hát mi fog történni ugye, ha.....

A másik ugyanez, csak ott még kialakulóban volt a dolog. Úgyhogy nem vmi szerencsés kitenni ezt a kérdést mert hányan lehetnek még így ezzel a dologgal...

2018. szept. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/124 anonim ***** válasza:
95%

emberek ez már poén :)

annyira vicc, mindenki tudja nagyon jól, h egy fiúkoleszban azért történnek dolgok, mondhatni, kevesebben vannak sztem, akik megússzák ilyen-olyan kaland nélkül ...


erre ez a legutolsó hozzászólás kész :D nagyon jó ! nyugtasd meg a bnődet, haverodat, h attól mert tabutéma, még létezik, és tök mindegy, van-e bnője, tök mindegy, tagadja-e, egy ilyen fiúközösség azért üt :)

2018. szept. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/124 anonim ***** válasza:
99%
Fiú koliban úgyis alapból történnek ilyen dolgok, és a csajod úgysem tudja meg sosem :D
2018. szept. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/124 anonim ***** válasza:
99%

Velem még nem történtek ilyesmik de jó olvasni őket.

Várom már a fősulit:P

2018. szept. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/124 anonim ***** válasza:
99%
ha jó koleszba kerülsz, akkor nem maradsz ki belőle, nyugi :)
2018. szept. 20. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/124 anonim ***** válasza:
99%
Én sajnos rég voltam koleszos... Akkor még ilyesmi nem nagyon volt! De szívesen bepótolnám, már amennyire lehet... 😉
2018. okt. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/124 anonim ***** válasza:
91%

a #66-os leírta a lényeget. ez tényleg amolyan kimondatlanul működik, mindenkinek van bnője stb szal senki se fog megbuxulni emiatt, de tény ami tény, h bizony nálam is a koleszban ami ment a tusolókban az már néha brutális volt :D olyanra is emlékszem h voltak kialakult párok és mindig direkt együtt mentek tusolni, ott kb kérdés nélkül az egyik térdre nyomta a másikat, de aztán ennyi, kijöttek és mindegyik ment a bnőjéhez.


hát érdekes dolog ez, de egy fiúkoleszben ez kb természetes dolog. én azon csodálkoznék, ha nem lenne ilyesmi :)

2018. okt. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!