Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nektek koleszban milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek koleszban milyen szexuális élményetek volt sráccal?

Figyelt kérdés
2016. okt. 27. 09:00
 71/124 anonim ***** válasza:
99%
Én még csak középsuliba járok, meg nem valószínű, hogy fogok járni koleszba, úgyhogy e téren nincs tapasztalatom.
2018. nov. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/124 anonim ***** válasza:
95%
sok jó...
2018. dec. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/124 anonim ***** válasza:
95%
Sokminden xd (17/f)
2018. dec. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/124 anonim válasza:
96%
Nekem csak edzés után volt csapattársal (aki szobatársam is).
2018. dec. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/124 anonim ***** válasza:
96%
na igen, az edzések utáni öltözős dolgok még keményebbek általában :) de azt látom h mintha sportágfüggő lenne. van ahol megy nagyon durván, van ahol meg nem. érdekes ...
2018. dec. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/124 anonim ***** válasza:
91%
Minden is.
2019. jan. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/124 anonim ***** válasza:
78%
Volt egy szobatársam akivel rendszeresen szexeltem tusolas kozben és egy masik akivel 2-3 hetente. Sok felsobbeves sraccal voltam köztük egy tanárral is aki odajart régebben és mivel messze lakott volt hogy a koleszben kert szobat és ott aludt:) 23/l
2019. jan. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/124 anonim ***** válasza:
97%

Középiskolában az egyik szobatársam takarodó után szinte mindig odasunnyogott hozzám, bebújt az ágyamba.

Mögém feküdt, lehúzta a gatyákat, és a merev farkát nyomkodta a lyukamhoz, az én merev farkamat meg húzkodta. Sokszor húzta a kezem a farkához, hogy én is húzogassam az övét, miközben a seggemhez nyomkodta. Volt, hogy a farpofáim közé is élvezett, éreztem a lüktetést is. Sajnos nem engedte, hogy fordítsunk a felálláson, mindig ő nyomkodta a farkát, minden szó nélkül, jól irányított amúgy.

Volt olyan is, hogy napközben, mikor tudta, hogy csak mi ketten vagyunk a szobában, kutyapózba igazított, úgy csinálta, vagy az ablakban, miközben néztem ki.

Sajnos sose nyomta belém, mindig csak a lyukamhoz nyomkodta.

Nem kedveltem egyébként a srácot, de egész jó, izmos teste volt, és mivel vágytam volna szexuális kalandra, hagytam neki.

Azt sajnálom, hogy nem volt bátorságom egyszer sem leszopni. És hogy ennyire aktív akart lenni. Kölcsönösen lett volna a legjobb. Mondjuk utólag belegondolva így is szép emlékek, élveztem ezeket.

2019. jan. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/124 anonim ***** válasza:
72%

annyira bírom h tabutéma ugyan, de én inkább arra lennék kíváncsi h középiskolai / egyetemi koleszban vajon létezik olyan, akinek semmilyen kalandja nem volt a saját nemével?

én magam nem nagyon hiszem (és tapasztalatból).

csak persze az a vicc ebben, h leginkább az érintettek nem fogják ezt beismerni, nehogy rájuk ragadjon a homo-bélyeg :)

2019. jan. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/124 anonim ***** válasza:
92%
Aki kolis volt, mindenkinek lennie kellett valami jóban resze.
2019. jan. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!