Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nektek koleszban milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek koleszban milyen szexuális élményetek volt sráccal?

Figyelt kérdés
2016. okt. 27. 09:00
 81/124 anonim ***** válasza:
99%
Nekem is volt néhány partnerem a koliban. :)
2019. febr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/124 anonim ***** válasza:
99%
Mi rendszeresen vertük a zuhanyzóban,magunknak, egymásnak is,de volt aki orálban is benne volt.
2019. márc. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/124 ftf1983 ***** válasza:
96%
Sok koleszban a heteró srácok valahogy a heteróságukat félreteszik és inkább jól érzik magukat ;)
2019. márc. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/124 anonim ***** válasza:
91%

a legnagyobb heterót is láttam már (vagyis hallottam már) h aztán meg imádott csávókat sz--atni ...


shztem inkább az a kérdés h mi fér bele a heteróságba, és ez sztem még simán, aki mesélkte, speciel még macsóbbnak is érezte magát amitt h ő még fiúnak is lenyomja.... ennyi.

aztán persze fordítva nem működne a dolog, abból lenne verekedés aszem, de így egyoldalúan elég sok heterónak birizgálja a fantáziáját és meg is lépi, ha éppen olyan a környezet, pl egy kolesz tökéletes erre.

2019. márc. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/124 anonim ***** válasza:
97%

Ez a ki a nagyobb bwzi, aki szopja, vagy aki odatartja, egy többször felmerülő nem eldönthető kérdés;


Anno egyszer amikor egy magát heteronak valló sulibikájával alkudoztam, hogy szeretné-e hogy orálisan kielégítsem vagy sem, először ahhoz kötötte, hogy videóra veszi -a későbbi megzsarolhatóságom céljából- de aztán erről nagyon gyorsan letett, mert mondtam neki hogy ok, de én is. :)


A lényeg, hogy a végén mindketten élveztük, és a videózás elfelejtődött.....

2019. ápr. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/124 ftf1983 ***** válasza:
96%
Ez tetszik, a nagy macsóbika simán engedett neked csakhogy lecumizd :D
2019. ápr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/124 anonim ***** válasza:
93%

85

egyértelmű h az aki csinálja ...

aki hagyja, annak nem muszáj homónak lennie, sok hetero srác szo ---tja magát fiúval, de persze az lenne az utolsó napod, amikor ezt felemlegeted vhol :D


úgyhogy nem olyan ritka ez, volt nekem is, és az volt a poén h a srác elmondta a legjobb haverjának h csináltam neki, az meg jött másnap h "tényleg le...-tad?" mondom, tényleg. erre: "és engem is le...nál?

mondom hülye vagy, a suli 2 legszebb srácáról volt szó, naná ... és hát ennyi, így lett hirtelen 2 srác is :)

2019. ápr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/124 anonim ***** válasza:
74%
mennyi kitalált válasz van itt...
2019. ápr. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/124 anonim ***** válasza:
89%
Engem nem akarna vki megszopatni sracok? :3
2019. ápr. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/124 anonim ***** válasza:
98%
Csak kivertük ennyi. Meg az elsö aktus is egy koliban volt 15 évesen
2019. jún. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!