Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nektek koleszban milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek koleszban milyen szexuális élményetek volt sráccal?

Figyelt kérdés
2016. okt. 27. 09:00
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/124 anonim ***** válasza:
27%

hát ne viccelj már, akkor azért nem ...


mi is vertük közösen rendszeresen, de ez csak heterók közt működik. amint észrevettük h van köztünk egy meleg, akkor eszünkbe se jutott. pontosabban kizárt volt. azért az megint más helyzet, ha tudják a többiek h izgulsz rájuk, mintha csak poénként történik ez-az, de heteró srácok között!

úgyhogy így érthető, ha kihagynak belőle, de keress meleg sreéácot magadnak.

2017. szept. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/124 anonim ***** válasza:
99%
mi elég hamar kipróbáltuk egymást szobatársammal néha volt egy srác akit bevettünk harmadiknak
2017. szept. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/124 anonim ***** válasza:
99%

a döntő többség kipróbálja. és bőven van honnan merítenem az ismereteket. az egy más kérdés, hogy tabu és mindenki tagadja, ettől még létezik.


Leginkább tizenévesen elég sok fele elmegy az ember fantáziája, ettől még nem válik meleggé. Tudok olyat, akik úgy ámblokk csapatosan mentek suli után kiverni egy konkrét helyre, és még versenyeztek is, hogy ki sül el hamarabb (egy másik csoport meg abban, hogy ki tudja magasabbra a csempére ... stb stb).


És lám, egyik se lett meleg... Ez csak egy időszak volt, elpoénkodtak, aztán ma már mindegyik éli a heteró életét, közük nincs fiúkhoz, és a megbélyegzés miatt feltehetően tagadná valamennyi, hogy ilyen kalandokban részt vettek valaha. Pedig teljesen természetes.


(az a nagy igazság hogy pont a ténylegesen heteró srácok nem paranoiásak ilyen szempontból, és ők szokták tök simán beimserni, hogy bizony azért volt idő, amikor ...)

2017. szept. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/124 anonim ***** válasza:
91%
38: wow
2017. okt. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/124 anonim ***** válasza:
99%

volt egy jóképű szuper testü sportoló szobatársam

sajnos heteró volt, de nagyon bej9tt

egy buli után úgy alakult hogy leszoptam :)) a legjobb koleszes élményem ez volt

de volt még pár sráccal

2017. okt. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/124 anonim ***** válasza:
98%
ja hát igen, bulis hangulatban, főleg piáson ismét más az élet, és a heteróság is olykor meg tud inogni :D
2017. okt. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/124 anonim ***** válasza:
93%
Nyiregyen vagyok kolis de nem volt semmi xd. Valamit pedig kiprobalnek. Ha valakit erdekel irhatna 😋 15/f
2017. nov. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/124 anonim ***** válasza:
15%
Hosszú sztori...
2017. dec. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/124 anonim ***** válasza:
96%
Négy ágyas szoba a miénk, kb egy hónapja történt, hogy éjjel arra ébredtem, hogy valaki szorgalmasan szopja a farkam. Miután elsültem az ajkai közé, eltűnt a sötétben így máig nem tudom ki volt a három srác közül(pucéran alszom)! Addig is, de azóta meg pláne sokat mutatkozom pucéran hátha mutatkozik valakinél valami látható reakció....
2018. jan. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/124 anonim ***** válasza:
95%

49

az úgy király :)

2018. jan. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!