Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Apám csalja anyámat és ez még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apám csalja anyámat és ez még nem minden. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A minap apám megkért, hogy a telefonján babráljak valamit, nem nagyon ért az okostelefonokhoz. Láttam, hogy meg van nyitva a vibere és az utolsó üzenetet egy nő küldte neki: "Majd bepótoljuk.". Hát ez így kíváncsivá is tett, hogy apámnak mi bepótolnivalója van egy másik nővel. Ekkor jött az első sokk. Különböző üzenetek, ki mit csinálna a másikkal, milyen jó volt a múltkori, mikor lesz a legközelebbi stb. Köpni nyelni nem tudtam, de úgy gondoltam már a végére járok mióta tart ez a dolog. Vissza is pörgettem a legelső üzenetekhez, ekkor sokkhatás második felvonás. Apám "szexi fiúkák"-at "cukim"-at "szűk s*egglyuk"-at "kemény f*arkak"-at emleget. Hogy mennyire be van indulva férfiakra, az előzőbe mennyire bele volt zúgva, de végül nem lehetett köztük "társkapcsi". Most van egy új kiszemeltje, aki hátul még szűz. Szóval, apám meleg vagy legalábbis inkább homoszexuális (ez egyértelművé vált az üzenetekben) és rendszeresen csalja anyámat mindkét nem egyedeivel. Így már érthető miért agresszív apám, de ezt sosem gondoltam volna. Anyám persze mit sem sejt. Mi a teendő ilyenkor? Senki sem tudja, hogy tudom a titkát. "Boldognak látszó" házasságban élnek, de apám könnyen agresszívvé és fenyegetővé válik olykor, ezért nem merném neki elmondani, hogy tudom.

2016. dec. 30. 23:55
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
70%

Semmit!

Nem a te dolgod!

Vagy mondd meg neki,hogy nyugodtan vallja be és váljon el anyuddal,mert ő (apád) boldogabb lesz egy férfi mellett. És nem kell tovább titkolnia

2016. dec. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos te ezen nem tudsz változtatni. Anyukád biztos, hogy nem tud róla?
2016. dec. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
87%
Apád biszexuális és egy tapló!
2016. dec. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Anyám biztos, hogy nem tudja hiszen apám álszent módon szídja azokat az ismerősöket akikről esetleg kiderül, hogy csalják a párjukat. azt tudom hogy anyámék kb nem szexelnek, viták alkalmával ez is szokott téma lenni és apám nem szokott feltűnő időket "túlórázni" vagy bármi gyanúkeltőt produkálni. Öltözködése azt sugallná hogy inkább metroszexuális mert kora ellenére fiatalos és sokat foglalkozik magával. De mint üzeneteiből kiderült 25 éve megjátssza magát.
2016. dec. 31. 00:03
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Te mennyi idős vagy?
2016. dec. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
87%

hű tesó sajnállak nem a legjobb helyzet :/

nálunk is "hasonló" a helyzet, mondjuk a szüleim elváltak, de most anyám a fater legjobb barátjával kavar titokban, nem is akarják hogy kiderüljön mert akkor lenne nagy balhé.(de miért mikor elváltak már?o.O)

én úgy vagyok vele hogy szar a családban mindenki közt a kapcsolat, mindig is az volt, így szarok az egészre nemérdekel ha kitudódik ha nem.

Figyelj, szerintem ne avatkozz bele,anyudnak biztosan ne mond el mert ez elég komoly és elég komoly b*zmeg lehet belőle. Apudnál rákérdezhetsz hogy mi ez az egész ha ennyire érdekel a dolog. Tenyleg sajnallak :/

2016. dec. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok
2016. dec. 31. 00:06
 8/41 anonim ***** válasza:
98%
Lol. Tudod, a felnőtté válás egy fontos eleme, hogy rájövünk, hogy a szüleink nem tökéletesek. Sőt, igazából csoda, hogy élnek. Csoda, hogy mi gyerekek élünk! Amit eddig biztos háttérnek hittél, az egy szaros kártyavár, aminek a fele már leomlott a maradék meg rágógumival van összefoltozgatva. Erre előbb utóbb mindenki rájön. Te most nagy adagot kaptál hirtelen, de semmi dolgod nincs vele, csak megemészteni. Fogadd el, hogy ez van, innen kell kiindulni. Egy dolgot van, tanulj a hibáikból. Neked ne hazugságokra épülő házasságod legyen!
2016. dec. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Anyámat sajnálom rettenetesen és ezért nem tudom mi tévő legyek. El tudnám fogadni apukámat, de azt nem hogy hazudik és megjátssza magát. pl ha én lennék homoszexuális és bevallanám a családomnak egyből a falhoz kenne.
2016. dec. 31. 00:10
 10/41 anonim ***** válasza:
92%
#7: Ezek szerint már nem vagy gyerek, csak miattad nem kell, hogy együtt maradjanak. Szerintem pedig mondd el anyádnak. Nem értek egyet azokkal, akik azt mondják, hogy semmi közöd hozzá. Szerintem kurvä sok közöd van hozzá. Legalábbis annyi biztos, hogy mostantól te is érintett vagy az ügyben! Mikor apád legközelebb belehazudik anyád szemébe és te csendben lapítasz, ugyanolyan bűnös vagy, mint ő! A cinkosa akarsz lenni ebben? Igen, tudom, ez ku3vára nem ilyen egyszerű... De mérlegelned kell. Leélsz egy életet hazugságban vagy tiszta vizet öntesz a pohárba? Lehet, hogy fájni fog (mindenkinek és a leginkább neked), de legalább tükörbe tudsz majd nézni.
2016. dec. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!