Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Apám csalja anyámat és ez még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apám csalja anyámat és ez még nem minden. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A minap apám megkért, hogy a telefonján babráljak valamit, nem nagyon ért az okostelefonokhoz. Láttam, hogy meg van nyitva a vibere és az utolsó üzenetet egy nő küldte neki: "Majd bepótoljuk.". Hát ez így kíváncsivá is tett, hogy apámnak mi bepótolnivalója van egy másik nővel. Ekkor jött az első sokk. Különböző üzenetek, ki mit csinálna a másikkal, milyen jó volt a múltkori, mikor lesz a legközelebbi stb. Köpni nyelni nem tudtam, de úgy gondoltam már a végére járok mióta tart ez a dolog. Vissza is pörgettem a legelső üzenetekhez, ekkor sokkhatás második felvonás. Apám "szexi fiúkák"-at "cukim"-at "szűk s*egglyuk"-at "kemény f*arkak"-at emleget. Hogy mennyire be van indulva férfiakra, az előzőbe mennyire bele volt zúgva, de végül nem lehetett köztük "társkapcsi". Most van egy új kiszemeltje, aki hátul még szűz. Szóval, apám meleg vagy legalábbis inkább homoszexuális (ez egyértelművé vált az üzenetekben) és rendszeresen csalja anyámat mindkét nem egyedeivel. Így már érthető miért agresszív apám, de ezt sosem gondoltam volna. Anyám persze mit sem sejt. Mi a teendő ilyenkor? Senki sem tudja, hogy tudom a titkát. "Boldognak látszó" házasságban élnek, de apám könnyen agresszívvé és fenyegetővé válik olykor, ezért nem merném neki elmondani, hogy tudom.

2016. dec. 30. 23:55
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
Én miért ne tudnék tükörbe nézni? 1. Nyilván nem tudnám mikor hazudik. 2. Nem falaznék apámnak soha ilyen ügyben. A kérdés hangsúlya azon van, hogy elmondjam-e apámnak (és lehet megüt miatta, letagadja vagy megfenyeget) vagy anyámnak mondjam el és ezzel összetörjem a lelkét. Vagy mit csináljak? Nyilván mindenféle kimenetel sz*r lesz
2016. dec. 31. 00:20
 12/41 anonim ***** válasza:
50%
Elárulom neked,hogy a férfiak 70%-a ugyanezt teszi.
2016. dec. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
Hogy titokban meleg ha meg nincs a közelben popsi akkor megteszi neki egy másik nő a felesége helyett? nem hiszem, hogy a férfiak 70%-a ilyen...
2016. dec. 31. 00:29
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem meleg hanem biszex. Ha meleglenne csak pasikkal csalna anyukad. Egyebkent fogadd reszvetem, nagyon szornyu dolog ez es h rakellett jonnod, plane ami ezutan jon..:/
2016. dec. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
Inkább meleg. Az üzeneteiből ez derült ki. A mostani nőnek is inkább csak a hátsófele érdekli meg, hogy a szájával, hogy dolgozik. (mellekre utalás vagy egyéb feminin tulajdonságok említése nem volt)
2016. dec. 31. 00:40
 16/41 anonim ***** válasza:
100%
Akkoris biszex, lehet kozelebb all a melegseghez mint a heterosaghoz, deha csak evente 2-3 alkalommal.lefekszik novel mert ennyire ritkan de kivanja, akkoris biszex. De igazabol a mostani helyzetben lenyegtelen. Jo nyilvan aditt ezzel egy pofont a szarnak, de a megcsalas tenye az ami igazan undorito dolog..
2016. dec. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
Na meg a képmutatás! Melegházasságokon mindig kiakadt vagy ha valaki híresség felvállalta azon is, na meg ugye ha valaki ismerős megcsalta a párját. :))
2016. dec. 31. 00:50
 18/41 anonim ***** válasza:
87%
#11: Ha így gondolod, akkor (már ne is haragudj), de nem sokkal vagy jobb, mint a fater. Tudod, hogy hazudik, tisztában vagy vele... Hogy most éppen mikor és mekkorát, meg hog te épp ott vagy -e, szerintem ku3va mindegy. Másrészt meg gondolj bele, mennyi szar betegséget hozhat haza az alkalmi partnerektől, amit esetleg anyádnak is átadhat. Azt mondod nem falaznál neki, de már azzal is falazol, ha ezt az egészet titokban tartod. Mivel már te is tudod, innentől kezdve a te felelősséged is! Tetszik, nem tetszik, ez van!
2016. dec. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%
Igen, en azonis felkaptam a vizet mikor irtad h h reagalna ha pl te lennel meleg es elmondanad.. Micsoda kepmutatas, melegkent nezve a dolgot, ezis felhaborito es remesen rossz tulajdonsag..
2016. dec. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
Azért vagyok ennyire bizonytalan, és ezt már írtam is, mert apám nagyon agresszív és könnyen dühbe gurul és ha szembesíteném vele félek, hogy bántana vagy megfenyegetne és 100% hogy letagadná
2016. dec. 31. 01:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!