Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Apám csalja anyámat és ez még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apám csalja anyámat és ez még nem minden. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A minap apám megkért, hogy a telefonján babráljak valamit, nem nagyon ért az okostelefonokhoz. Láttam, hogy meg van nyitva a vibere és az utolsó üzenetet egy nő küldte neki: "Majd bepótoljuk.". Hát ez így kíváncsivá is tett, hogy apámnak mi bepótolnivalója van egy másik nővel. Ekkor jött az első sokk. Különböző üzenetek, ki mit csinálna a másikkal, milyen jó volt a múltkori, mikor lesz a legközelebbi stb. Köpni nyelni nem tudtam, de úgy gondoltam már a végére járok mióta tart ez a dolog. Vissza is pörgettem a legelső üzenetekhez, ekkor sokkhatás második felvonás. Apám "szexi fiúkák"-at "cukim"-at "szűk s*egglyuk"-at "kemény f*arkak"-at emleget. Hogy mennyire be van indulva férfiakra, az előzőbe mennyire bele volt zúgva, de végül nem lehetett köztük "társkapcsi". Most van egy új kiszemeltje, aki hátul még szűz. Szóval, apám meleg vagy legalábbis inkább homoszexuális (ez egyértelművé vált az üzenetekben) és rendszeresen csalja anyámat mindkét nem egyedeivel. Így már érthető miért agresszív apám, de ezt sosem gondoltam volna. Anyám persze mit sem sejt. Mi a teendő ilyenkor? Senki sem tudja, hogy tudom a titkát. "Boldognak látszó" házasságban élnek, de apám könnyen agresszívvé és fenyegetővé válik olykor, ezért nem merném neki elmondani, hogy tudom.

2016. dec. 30. 23:55
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%
Tuti h letagadna.. Bizonyitekot kellene elobb szerezned, mondjuk 1fenykep a telefonjarol, a beszelgeteserol ha mas nem is, igymar nemtudna letagadni.. De eselyes sajnos h bantana..
2016. dec. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
vannak bizonyítékok. az is eszembe jutott hogy az aktuális nőhöz mennék el (tudom a nevét meg hol a privát irodája, telefonszámát). nem fenyegetni meg szétrúgni a s*ggét csak úgy rákérdezi hogy mi fene van
2016. dec. 31. 01:07
 23/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha van bizonyitek, akkor nemtudja letagadni.. Marad az h banthat.. Dehat ha megver siman tehetsz feljelentest testi sertes miatt, bar ez eleg drasztikus lenne egycsaladon belul.. Mondjuk en azonnal megtenndm,mert nemvagyunk joba apammal es ois agressziv/eroszkos
2016. dec. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%
#20: Ezt értem, de felnőtt ember vagy. Nem akarlak rábeszélni, de szerintem jobb lenne, ha ez végre kiderülne. A szüleid szépen elválnak, megosztoznak a házon/lakáson, te mész anyukáddal, elvégzed a főiskolát. Apád élhet a perverzióinak, anyukádnak pedig talán van még esélye, hogy megismerjen egy normális partnert. Aztán mindenki boldogan él, míg meg nem hal. Szerintem jobb ez, mint állandó hazugságban és stresszben leélni egy egész életet. Persze ha idővel úgyis elköltözöl tőlük, akkor neked már mindegy. Ha a el tudod viselni, hogy apád cinkostársa vagy, hát akkor lelked rajta. Én bevállalnám azt a pár pofont, amit a fatertól kapnék, egy jobb, nyugisabb és egy őszíntébb élet reményében. Tudom, nem ilyen egyszerű... Voltam hasonló helyzetben és én a sarkamra álltam. Nem akarok részletekbe belemenni, de nekimentem a saját apámnak, mikor a helyzet úgy kívánta. Ku3va szär érzés volt. De meg kellett tennem. És nem bántam meg, mert lehet, hogyha nem lépek akkor közbe, akkor nagyon elmérgesedett volna a helyzet. Szóval, mérlegelned kell. Vagy most bevállalod a kisebbik rosszat vagy lapítasz évekig. Ha úgy döntesz, hogy elmondod valakinek, akkor az szerintem először anyukád legyen. Összetöröd a szívét, de ez van. Utána ketten könnyebb kitalálni a folytatást.
2016. dec. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
Hála istennek egy éve már nem lakom velük, de ezek után még látogatóba se sok kedvem van hazamenni
2016. dec. 31. 01:26
 26/41 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy elmondanám anyámnak, az sokkal jobban fájna a lelkének ha tudná hogy tudtad de hagytad hogy hazugságban éljen, minthogy most lerántod a leplet a mocsadék apádról.
2016. dec. 31. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
95%

Utolsó vagyok: nem azért mocsadék az apád mert meleg hanem mert csalja anyádat.

20/meleg f

2016. dec. 31. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. a homoszexualitásával nem lenne gondom, ha nem csalná meg anyámat és őszinte lett volna.
2016. dec. 31. 02:37
 29/41 anonim ***** válasza:
100%

Jezusom.. mond el neki, különben hagyod megrohadni szegényt egy ilyen házasságban. Anyukad meg fiatal meg van ideje uj életet kezdeni.

Mond el kérlek.. a szörnyű igazság meg mindig jobb, mint a kegyes hazugság

2016. dec. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim válasza:
100%
Basszus ez nagyon durva...:/
2016. dec. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!