Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Apám csalja anyámat és ez még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apám csalja anyámat és ez még nem minden. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A minap apám megkért, hogy a telefonján babráljak valamit, nem nagyon ért az okostelefonokhoz. Láttam, hogy meg van nyitva a vibere és az utolsó üzenetet egy nő küldte neki: "Majd bepótoljuk.". Hát ez így kíváncsivá is tett, hogy apámnak mi bepótolnivalója van egy másik nővel. Ekkor jött az első sokk. Különböző üzenetek, ki mit csinálna a másikkal, milyen jó volt a múltkori, mikor lesz a legközelebbi stb. Köpni nyelni nem tudtam, de úgy gondoltam már a végére járok mióta tart ez a dolog. Vissza is pörgettem a legelső üzenetekhez, ekkor sokkhatás második felvonás. Apám "szexi fiúkák"-at "cukim"-at "szűk s*egglyuk"-at "kemény f*arkak"-at emleget. Hogy mennyire be van indulva férfiakra, az előzőbe mennyire bele volt zúgva, de végül nem lehetett köztük "társkapcsi". Most van egy új kiszemeltje, aki hátul még szűz. Szóval, apám meleg vagy legalábbis inkább homoszexuális (ez egyértelművé vált az üzenetekben) és rendszeresen csalja anyámat mindkét nem egyedeivel. Így már érthető miért agresszív apám, de ezt sosem gondoltam volna. Anyám persze mit sem sejt. Mi a teendő ilyenkor? Senki sem tudja, hogy tudom a titkát. "Boldognak látszó" házasságban élnek, de apám könnyen agresszívvé és fenyegetővé válik olykor, ezért nem merném neki elmondani, hogy tudom.

2016. dec. 30. 23:55
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%

A fentebb válaszolók mindent leírtak.

A legfontosabb szerintem is az lenne, hogy anyukád megtudja az igazságot. Tudom, hogy mindenképp sok rossz következménye lesz a dolognak, de már így is van és nem lesz jobb attól, hogy nem derülnek ki.

Egyszerűen joga van tudni. Nagyon kérlek, mondd el neki és így később lehet esélye egy igazán boldog életre, ál-boldog élet helyett.

Nyilván neked is hihetetlenül rossz ez a helyzet, de anyukádnak a legrosszabb - éppen ezért elsősorban neki meg kell tudnia, hogy képes legyen megküzdeni ezzel.

Tudom, könnyű kívülállóként tanácsokat adni, de belül biztosan te is érzed, hogy ez a legerkölcsösebb, amit tehetsz - ez az oka annak, hogy nem számít mi lesz ezután (illetve azzal majd megbirkóztok együtt:)), ennek kell lennie az első lépésnek.

Kérlek szépen, mondd el neki.

Nagyon sok erőt kívánok, hogy túl legyetek ezen. Sok sikert!:)

2016. dec. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
81%
Huu basszos, ezt el kell mondani anyudnak, meleg vagyok, de eeez, ez kegyetlenség, ha normális vagy és van lelkiismereted akkor ez egy idő után szét fog cseszni ha nem mondod el anyukádnak, ami borzasztó igen, hogy nem csak megcsalja a férfe de kikkel :$ baaszus srácokkal, faszikkal, szerintem lehet csak azt kéne elmondanod neki, hogy azzal a nővel akinek tudod az adatait hogy azzal csalja, azt ennyi, bár nem igenis mindent el kell mondani, ez egy elég durva pofon lesz anyukádnak, de ha ott vagy mellette akkor az már nagy segítség, főleg, hogy a saját fia huzta ki a szär-bol.
2016. dec. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
81%

Nem arra gondoltam,hogy a 70% férfiakkal csalja meg,hanem kb a 70% képtelen monogámiára.

Van ahol kiderül,van ahol nem.

Itt nálatok most kiderült.


A meleg vonal valamennyire enyhítő körülmény,mivel anyád nem tud férfi is lenni.

2016. dec. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%

Aztán az lesz a következő meglepetés, hogy ha kiderül, hogy anyukád tisztában van ezzel a helyzettel, és évek óta egy hatalmas színjáték része vagy...

Felnőtt emberek, ő dolguk ez.

2016. dec. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon sajnálom,hogy ilyen helyzetbe kerültél.Én az anyukád lehetnék korom alapján,nekem is van két felnőtt gyerekem, idősebbek mint te.

Gondolkozz, anyukád hogy reagálna, ha megtudná?Összeomlana,vagy nekimenne apádnak?Hálás lenne az infóért, vagy rád haragudna meg?mennyit sejt a dologból?Ezeket kéne megtudni,és aszerint dönteni,elmond-e?


Ha nem mondod el, cinkosa leszel anyukád szemében apádnak.

Ha meg tudja már, viszont megszégyenül, hogy kiderült,és hogy ő ezt elnézi.


Nem irigyellek, nehéz döntés.

Mindenképp írj,mi volt.

2016. dec. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
0%

33F meleg: Elöször is nézz magadba, hogy elolvastad apád privát üzeneteit, és csak utána törjél más felett páclcát. De ha már elolvastad, szerintem akkor teszed a legjobbat, ha senkinek nem mondod el, mert így apád bizalmát is nagyon gyorsan elveszíted, ha kiderülne, aki feltételezem szeret téged valójában. Még akkor is ha agressziv, de ezt nem részletezted, mit jelent az agresszioja pontosan. Iszik? De ha anyád lennék, akkor is elgondolkoznék, hogy mások privát üzeneteid nem csak elolvasod, hanem ki is kotyogod.


Szóval ez alapvetően a szüleid dolga, szerintem ne üsd bele az orrod. Nem biztos, hogy bárkit is "megmenthetsz" ebben a történetben. Ha relatív harmónikus a szüleid kapcsolata, akkor szerintem nagyon fontos, hogy ne te legyél, aki saját maga alatt vágja a fát. Majd ugyis kiderül magától, ha apádnak ez nem csak egy átmeneti/alkalmankénti igénye.


Úgy általában annyit gondolok erről a helyzetről, hogy a magyarországi társadalom a szüleink idejében egyáltalán nem volt elfogadó a melegekkel kapcsolatban, és így a nagyon sok meleg/bisex férfi ahelyett hogy kiélhette volna a sexualitását belekényszerült egy házasságba. Ez egy ideig megy, de ebbe beleörül az illető férfi hosszútávon. A vérét nem tudja meghazudni. Nagyon sok ilyen család van. Sajnálom ha feleség/gyerekek isszák meg levét. De én akit ismerek ilyen meleg-apaként, arról mind tudom, hogy mindent megad a gyerekeinek, és nagyon fontosnak tartja, hogy feltudja nevelni a gyereket problémamentesen, ha már így alakult az élete. Ha csak ennyi apád bűne, semmi rosszat nem követett el ellened.


(Valószínüleg egy komplett válaszhoz én még nem vagyok elég idős/tapasztalt, de sajnálom, hogy a nökkel nem lehet egy ilyen helyzetet tisztán egyenesen megbeszélni. Alkalmanként lerendezni azt amit a vér kíván, a legtöbb müködő családnál tudom, hogy a férfinak nincs többre igénye, aztán hazamenni a családi idillbe, és boldogan élni tovább ugy ahogy korábban. )


Én tanulva ezekből a nagyon kellemetlen helyzetekből nem álmodozom már feleségről/családról/gyerekről, mert inkább megkímélem magam és a többieket attól, hogy egyszer nagyot csalódjanak. Egy nyiltan bisex pasival meg semmelyik lány nem akar járni, legalább is én ezt személyesen még nem próbáltam, illetve nem hallotam még, de ez már más téma...

2017. jan. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
0%

ja és mégvalami, ha mindenképpen úgy érzed beszélned kell erről apáddal (= szembesítened kell), akkor előbb biztosítsd róla, hogy nincs bajod a melegekkel. Illetve azzal sem, hogy emiatt megcsalja anyádat. Meg úgy általában számítha rád, és megbízhat benne. Főleg ha labilis természetű, és az indulatait nem tudja határok között tartani. Különben nagy az esélye, hogy csak magaddal tolsz ki, és valami kellemetlen szitu áll elő, és akár elveszíted apád bizalmát hosszú időre.


Anyukádnak nem mondanám le, mert sajnos nem hiszem, hogy jól sülne el bármilyen variáció. Fogadd el, hogy a világ nem kerek. Ha nem mondasz semmit még nem hazudtál. Ha anyád rákérdezz egyszer, akkor azt mondod, hogy nem akartad apád/szüleid privát dolgaiba ütni az orrod.

2017. jan. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%

Igazán megérdemli az anyja, hogy hazugságban eljen. Joga van tudnia az igazat, es majd utana megbeszélik hogy mi lesz.

Kedves utolsó, te aztan nagyon őszinte ember lehetsz, látom te is inkabb élsz/élnél a hazug kis világodba, mint hogy szembenéz a valósággal.

2017. jan. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
0%

"látom te is inkabb élsz/élnél a hazug kis világodba, mint hogy szembenéz a valósággal"


És eljöve Jézus ismét közénk, és itt kommentel a gyakorin az Ember, aki sohasem hazudott, és osztja az észt...


Na nézzük csak, a srác elmondja az anyjának, aki kiakad. Néhány napnyi depresszió után félig pijásan elsírja bánatát a nővérének, vagy a saját apukájának. A család is kiakad és mivel heves vérmérsékletűek, elégtételt vesznek a kislányuk becsületén esett csorbán, és jól megverik a köcsög disznót egy nyilvános helyen és az Apa kórházba kerül. A botrány miatt így a srác apja elveszti a a jólfizető állását, és a környéken mindenki rajta röhög. Szégyenében pár hét múlva felköti magát a közeli erdőben. Erre Anya aki alkoholista és nyugtatófüggő lett, idegösszeomlást kap. Mindez pár hét alatt. Aztán nem bírják a rezsit fizetni, és egy év múlva kilakoltatják őket. És a srácból hajléktalan lesz.

Telitalálat!

Mondjuk én valószínűleg a legrosszabb verziót vázoltam fel a lehetséges több ezerből, de ez is benne van a pakliban.

A körülmények teljes ismerete nélkül lehetőleg ne buzdítsunk senkit ugrásra - az ismeretlenbe...

Mert a következmények beláthatatlanok.

2017. jan. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
A következmények beláthatatlanok mindig. Döntéseket kell hoznunk, es hibáznunk. Ha elmondod az igazat az soha nem hiba( szerintem )
2017. jan. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!