Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Titeket zavarna,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Titeket zavarna, hogy valaki 35 évesen szűz?

Figyelt kérdés

Tehát ismerkedtek valakivel (komoly kapcsolat) és elmondja, hogy még mindig szűz.

Ez nálatok jelentene valami hátrányt, vagy éppen örülnétek neki?

(nem pontozok le senkit)



2017. jún. 21. 20:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Zavarni eppen nem zavarna!

Esetleg rolad van szo?

2017. jún. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 jancsicska11 válasza:
33%
én 18 éves szűz tinifiú vagyok :(
2017. jún. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
Nem gond, én is az vagyok 26 évesen, bár én heteró vagyok, teljes mértékben. Hosszú távú kapcsolatot akarok, a futó kapcsolatok nem érdekelnek, eléggé zárkózott vagyok. És szeretnék 12 gyermeket.
2017. jún. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem jelentene hátrányt.


De gondold végig te is, mit preferálnak jobban egy szűz de megbízható és normális pasit vagy egy nem szűz bunkót? :D


Persze kivétel erősíti a szabályt, van aki a bunkókra bukik, de ha normális és korrekt vagy akkor nem nagyon fog senkit érdekelni,hogy szűz vagy :)

2017. jún. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna egyáltalán. Ugyan én még csak 18 vagyok, de ha 35 éves koromig nem találok olyan pasit akivel elveszteném, akkor én is inkább szűz maradok.
2017. jún. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Béla211 ***** válasza:
79%
Azért egy kicsit érdekesnek találnám és élne bennem a gyanú ,hogy lelkileg nem biztos ,hogy rendben volt ez az illető. És azt sem tudja mit akar ,mer -e egyáltalán komolya kapcsolatba bele vágni vagy félúton meg ijed és nem válaszol többet. De azért ismerkednék vele és megismerném és utána dönteném el , hogy hogyan tovább.
2017. jún. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Aki full passziv az örökre szűz marad
2017. jún. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

7#Mitől lenne örökre szűz. Általában a passzív fél azt tartja a szüzesség elvesztésnek ha megdugják. Az aktívok meg ha megdugnak valakit. Tehát a két oldal "szűznek" tartja a másikat amíg nem volt a másik oldalon.


Ami meg a kérdést illeti. Pasik terén szűz az illető vagy teljesen. Mert nem mindegy.

Zavarni egyáltalán nem zavarna. Kicsit érdekes lenne de nincs olyan dolog amit ne lehetne megoldani.


Én 22 vagyok és még szűz.

2017. jún. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna, hanem még örülnék is neki. Egyrészt az értékrendjét is tükrözi valamennyire, hogy nem egy kiégett k****va, másrészt nem kellene félni a nemi betegségektől.
2017. jún. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%
Az attol fugg, miert szuz. Azert mert soha nem kellett senkinek, esetleg mert keson ebredt ra a szexualis iranyultsagara? Nem mindegy.
2017. jún. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!