Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hetero lány vagyok és évek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero lány vagyok és évek óta szerelmes vagyok egy homoszexuális fiúba. Mindig is elfogadtam ha valaki meleg, de ebben az esetben ezt nagyon nem tudom feldolgozni. Szerintetek hogyan tudnám?

Figyelt kérdés

Tudjátok, mindennél jobban szeretem őt, és a melegsége miatt sosem lehetünk együtt. Amikor meglátom egy fiúval, legszívesebben megölném magam...

Hangsúlyozom, kedvelem a melegeket, de mivel ő a szerelmem, rá mashogy tekintek...



2017. jún. 26. 12:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
20%
Én nem értem azokat a nőket akik homoba lesznek szerelmesek .mért neme lehet felfogni hogy a meleg pasinak pasi kell és nem nő.A nő számukra egy nem szép dolog és szexuálisan pedig undi.
2017. júl. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Igen, ugyanezt küldted privátban is...azt gondolom, hogy ez nem kompetens a kérdésemmel, úgyhogy undorodj máshol!

Mellékesen hetero nő létemre szépnek tartom a nőiséget, ahogy férfiasságot is, az esztétikum szerintem nem nemi jelleg kérdése, ez intelligencia kérdése.

2017. júl. 28. 11:22
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én se nagyon tudok mit kezdeni #11 baromságával, miért ne tarthatna egy meleg pasi szépnek egy nőt? :D Éppúgy, ahogy láthat egy függönyt is annak, vagy egy festményt, vagy egy hattyút, vagy akármit. Nem szükséges ehhez semmiféle szexuális felhang. Sőt, alapesetben a nőkkel való közösülés gondolatától sem hányják össze magukat, egyszerűen csak hidegen hagyja őket ez az egész, nem lelik benne örömüket. Nem a levegőbe beszélek, ismerek meleg férfit, neki pl. menyasszonya volt, mielőtt bevallotta volna magának, hogy más kapura játszik, mint a többség.

Az meg, hogy kibe szeretünk bele, rohadtul nem azon múlik, hogy kinél mennyi esélyünk van, heterók is kattannak néha rá teljesen reménytelenül egymásra, szóval ilyesmiért felelőssé tenni valakit ostobaság.

2017. júl. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

Igen, ugyanezt küldted privátban is...azt gondolom, hogy ez nem kompetens a kérdésemmel, úgyhogy undorodj máshol!

Mellékesen hetero nő létemre szépnek tartom a nőiséget, ahogy férfiasságot is, az esztétikum szerintem nem nemi jelleg kérdése, ez intelligencia kérdése.



Na most tegyünk valamit tisztába!!Mi férfiak nagyon máshogy müködünk.A nőknél olyan hogy hetero nincs is ez már tudományosan is igazolt women 100% bi!Nos egy meleg férfi nem ugy tekint 1 nőre mint te!Ők valóban nem vonzodnak nőkhöz 0 ra Söt bizonyos érteleben taszito a női nem.

2017. aug. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!