Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen jövő várhat rám ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jövő várhat rám ha a saját nememhez vonzódom? Őszinte válaszokat kérek, nem amerikában és NEM a filmekben élünk! Szeretnék családot, nem szeretnék egyedül maradni.18f

Figyelt kérdés
2017. okt. 5. 22:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem vár rád túl fényes jövő sajnos. Én is meleg vagyok, csak én már előtted járok az úton, 31 évesen. Még valóban nagyon fiatal vagy hogy ezen agyalj, helyette inkább tanulj, dolgozz, alapozd meg anyagilag a jövődet, hogy ne kelljen másoktól függened.
2017. okt. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
72%

Én úgy tervezem, hogy legyen párom, s utána a tesóim leendő gyermekeit fogom pátyolgatni. Ezáltal biztosan segítek nekik, meglesz számomra a gyermekgondozási kényszer leküzdése és nem utolsó sorban én leszek a gyerekek legjobb fej nagybácsija. :D

Ezt szerintem meg lehet tenni úgyis, ha a párodnak van/vannak testvérei, vagy ha van egy elválaszthatatlan barátnőd, aki mondjuk gyereket tervez.

Ez nem lesz a család-modell, amit belénk sulykolnak kiskorunk óta, ám a gyerek/gyerekek így biztosan több figyelmet kapnak, többet játszhatnak és többet kérdezhetnek. Én mindössze ilyen verzióban tudnám elképzelni... (így mondhatom, hogy nem én pelenkázom, hisz nem az enyém... :D)

(Ha ez nem jön be, akkor lopj egyet a játszótérről... más ötletem nincs.)

2017. okt. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
82%

10-es vagyok.

Nekem pl nincs tesóm.

Nem vágyok gyerekre igaz 23 évesen, melyik fiú vágyik?

Még a heterók sem!

De tényleg igaz, hogy van egy vidéken élő pár akiknek lett indiai béranyától egy kisgyerekük és szeretnének még egyet!

Én viszont bár ha nálad idősebb is vagyok, azt már most tudom, hogy nem akarok gyereket.

De nem kizárt hogy legyen!

Miért lenne kizárt?

Még élhetsz olyan országban is, ahol ez mindennapos- bérnanyaság.

Addigra itthon is változhat a helyzet- bár én ezt nem tudom elképzelni sajnos :/

2017. okt. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Amilyet alakítasz. Lehet hogy nehezebb lesz egy két célt elérned, de ez csak rajtad múlik.

És hidd el az életed alakítása során nem az lesz a legnagyobb akadályod, hogy meleg vagy. Persze ha te nem teszed azzá.

2017. okt. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is még korai emiatt aggódnod. Nem olyan kilátástalan a helyzet, mint amilyennek most látod. Egyébként szerintem melegként elvenni egy nőt nem a legjobb döntés, csak azért, hogy legyen család. Abban a házasságban senki sem bodog.
2017. nov. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!