Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Úgy érzem, megcsal a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, megcsal a barátom azzal a pasival, aki előtte nekem csapta a szelet. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Néhány hete a páromnak lett egy új kollégája, akivel sok közös feladata van a munkahelyén. Volt, hogy a mi közös albérletünkben ültek össze dolgozni. Olyankor a srác mindig feltűnően nézett, legalábbis az elején, később már próbált közeledni, és egyre egyértelműbb jeleket adott, hogy szeretne tőlem valamit. Mondtam a barátomnak, hogy valami nem stimmel vele, de ő nem igazán vette ezt komolyan, kb legyintve azt mondta, biztos csak viccelődik, hiszen tudja rólunk, hogy együtt vagyunk.


Aztán elhívott a pasi találkozni, kettesben. Nemet mondtam, nem is nagyon értettem, honnan vette ehhez a bátorságot. A lényeg, hogy nem vette túl jó néven, és kerülni kezdett. Mostanában egyre többet jár el a barátommal. Konkrétan haverok lettek, és mindig olyankor hívja el bulizni a barátomat, amikor tudja, hogy én nem érek rá, hogy ne mehessek velük. Ez nagyjából két hete tart, egyre többet marad ki a párom. Pár napja pedig arra mentem haza, hogy ismét nálunk van, de olyan furcsa volt a légkör. Plusz a hálószobából szaladt ki a párom, hogy mi az, hamarabb végeztem? Utána jött ki sunyin a hálóból a kollégája...


Én ezt már nem tudom mire vélni. Szóvá tettem nem egyszer, de mindig ilyen üres mondatokkal, kifogásokkal leszerelt a barátom, és hogy nem kell aggódnom, ne butáskodjak, csak haverok, és ő engem szeret, honnan szedem ezeket a hülyeségeket, ne legyek már paranoiás. Viszont egyre több közös programjuk van, ami a miénk rovására megy.


Szerintetek igazam van? Megcsal vele? A "haverját" sem tudom mire vélni, hogy ezt miért csinálja, ha előtte tőlem akart valamit. Ez valami kicsinyes bosszú lenne? Úgy érzem, nem bírom már ezt sokáig, bármennyire is szeretem a barátomat. :(


Előre is köszönöm szépen az értelmes válaszokat!


23F (Barátom 28F, kollégája 27F)



2018. jan. 26. 00:03
1 2 3 4 5
 21/46 ftf1983 ***** válasza:
90%
Nem lehet, hogy a párod ennyi idő után vágyik már valami új élményre vagy nem laposodott el a szexuális életetek? Biztos, hogy van oka, hogy Ő táncba vihető lenne még akkor is, ha szeret. Ez az eset, ha úgy teszik egy tünet és ki kéne deríteni, hogy mi a valódi probléma, ami ezt a tünetet okozza. Nem akarok negatív lenni, de nem biztos, hogy a párod egy másik lehetőségnél, amikor mondjuk egy dugható srác próbálkozik be nem fog szexelni vele. Ennyi idő után nem szabad könnyen feladni a kapcsolatotokat, de nagyon őszintén ki kell tenni az asztalra a kártyáitokat és megbeszélni, ha valami nem jó nektek. Sok kapcsolatnak nem kéne végett érnie, ha őszintén és nyíltan meg tudnák beszélni a dolgokat.
2018. jan. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jó tanácsot, ftf1983! :)


Ma találkoztunk, hogy beszéljünk. Kibújt a szög a zsákból. Valamiért az utóbbi időben kicsit megrémült attól, hogy "telik az idő" (28 éves, az isten szerelmére!:D), és hogy köztünk egyre komolyabbak a dolgok. Persze ennek örül, de egy pillanatra elbizonytalanodott, még lenne együtt mással is, és mégis közben velem szeretne maradni, mert nagyon szeret.

Kérdeztem, mivel dobhatnánk fel a dolgot, mert én nyitott kapcsolatot nem akarok. Azzal azért összetörné a szívem, ha bármikor bárkivel félrevonulhatna "büntetlenül", ezt nem bírnám ki. Viszont nyitott vagyok az ötleteire. Erre felhozta, hogy mi lenne, ha bevennénk egy másik párt is... Az ismerőseiről lenne szó, szintén aktív-passzív felállás, és hogy az kielégítő lenne neki, ráadásul tudnék róla, benne is lennék.


Azt mondta, hogy gondoljam át, ha nem akarom, nem muszáj. Nem akar elveszíteni, ez a pár nap különlét is megijesztette (tényleg elég nyúzott volt), és kérte, hogy menjek végre haza. :) Szóval a hátam mögött most már nem szervezkedne, azt látom rajta.

Most viszont ez az újabb dilemma, hogy ebbe belemegyek-e. Úgy tűnik, neki néha lennének ilyen igényei; és megígérte, hogy mindenképp szól. Hát, ez az első ajánlat.


Most azon agyalok, hogy egy másik párral szerintetek jó ötlet? Nem lenne gond? Jó lenne tudni, hogy köztük milyen erős a kapcsolat, mert ha ebből egy "keresztül-kasul" probléma lenne, az külön ütne ezek után (szóval hogy náluk valaki megrendülne emiatt a találka miatt).

Bár inkább egy pár legyen, mint csak egy aktív, vagy csak egy passzív fél - ez közös megegyezés volt, ahhoz túlságosan féltékenyek vagyunk mindketten. :)


A véleményeket továbbra is várom, köszönöm!


Ui.: Sajnálom, nem tudom, ki kezdett el lepontozgatni titeket, én csak zöldeket adtam, a barátom pedig nem látta a kérdést (bár valószínűleg feltett szándéka lesz megkeresni most már).

2018. jan. 28. 23:34
 23/46 anonim ***** válasza:
86%

Örülök, hogy visszatértél, kíváncsi voltam, mi lesz ebből! Jó, hogy megbeszéltétek, tényleg jó régóta együtt vagytok. Hát, ez az ajánlat se semmi, de még mindig jobb, hogy bevallotta, neki bejönne az ilyesmi.

Engem az érdekelne, hogy tudod, milyen a másik páros? Hogy néz ki a passzív, jobb vagy rosszabb, mint te? Na és az aktív jobban néz ki a barátodnál? :D Csak érdeklődök, azért ez is számít picit... :P Az tényleg "vicces" lenne, ha mondjuk a másik aktív rád hajtana, aztán a párod meg nagyot koppanna. (Persze ilyen nem lesz, elmondásod alapján nem vagy ilyen, de azért előttem van ama meglepett arc xd)

Hát, te tudod. Kérdezz kicsit utána, akár találkozzatok is, mielőtt belevágtok, és ha úgy gondolod, rendben vannak ők is, akkor hajrá. Egy alkalom így utánajárva talán belefér. Aztán majd látjátok, kinek mit adott ez az egész.

2018. jan. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
100%
Azért elég merész ha miután lebuktattad és kis szünetet tartottatok utána azzal áll eléd hogy vegyetek be egy másik párost, de lehet csak szerintem. Én tuti nem mennék bele egy négyesbe mert zavarna hogy a párom másokkal foglalkozik, nekem pedig a páromon kívül nincs másra igényem. Az írásaidból úgy jön le hogy te sem vagy az a tipikus párcserés ember, és inkább a barátod miatt akarnád bevállalni önzetlenésgből, amiért szerintem nem érdemes, de szólj ha tévedek. Plusz még ott van az is ha a szóban forgó kollégája passzív lett volna még pluszba nagy valószínűséggel meg is lettél csalva. Nekem ez túl sok lenne egy ilyen helyzetben és már repült volna a párom, mert ilyen dolgok után már nem lennék képes elhinni hogy csak én elég vagyok neki, és megbízhatok benne.
2018. jan. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 Béla211 ***** válasza:
86%
Szia,ha tőlem ilyet kérne a párom belemennék. De nem egyből párcserébe ,mert nem tudom,hogy tudnám kezelni a birtoklási vágyamat meg azt,hogy másé lesz és leszek(örülök neki ,hogy nekem ilyen dilemmával nem kell szembenéznem)Ezért első alkalommal csak egy légtérbe való szeretkezésbe ménék bele max tapi más nem. És csak utána beszélhetnénk esetleg párcseréről,hogy én ezt bírom-e vagy neki elég ennyi új izgalom és megelégszik ennyivel vagy neki sem jön be ez az egész.Ezen könnyebben túllehet lenni mintha egyből bele ugranátok mély vízbe és nem tetszene a dolog.
2018. jan. 29. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
87%

A kérdező helyében én biztos keresnék magamnak egy olyan fiút, akinek elég vagyok én is, és nem mindenkivel akar kefélni.

Nem tudnék már megbízni benne, és az ilyen 'társas kapcsolatok' nem különböznek a nyitott kapcsolatoktól!


Szóval én fájó szívvel de eldobnám a kedvesem, és keresnék egy olyan érett, magával tisztában lévő férfit, aki tud engem szeretni és nem kapuzárási pánikban szenved.

2018. jan. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 ftf1983 ***** válasza:
86%
Ahogy sejthető volt nem véletlenül ingott meg a párod. Új élményekre vágyik szexuálisan amellett, hogy szeret téged. Egyrészt ez betudható, hogy ahogy a melegek 98%-a retteg a közelgő 30-tól, mert azt hiszi, akkor vége a világnak (lókukit van vége, csak akkor kezdődik az élet). A másik, hogy az egyre komolyabb kapcsolatotok megijeszti, hogy már nem hódíthat, nem szerezhet új srácokat és hogy lesz így sikerélmény és oda a hódító férfi, aki korábban volt. Akárhogy is nézzük a dolgot ebben a helyzetben te "sérülni" fogsz. Vagy belemész a párcserébe, ami aztán valószínűleg tovább is fejlődne vagy nem mész bele, de előbb-utóbb a párod bármennyire is szeret távba fog menni mással, másokkal. Itt most az a nagy kérdés, hogy szereted-e annyira és van-e annyira erős a szerelmetek, hogy belemenj ebbe a dologba még ha Te nem is vágysz rá. Hogy fogod tudni kezelni, amikor látod, hogy a párod egy másik srácot dug és nagyon is élvezi? Szóval nem könnyű a helyzet, de legalább már tudod mi van a háttérben. Most erősnek kell lenned és bíznod magadban. Itt most nem miattad van ez az egész, hanem a párod miatt. Remélhetőleg tudjátok ezt a helyzetet jól kezelni (amennyire lehet) és még sok-sok évig lesztek együtt.
2018. jan. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Továbbra is mennek a zöld pacsik. :)


Arra jutottam, hogy találkozom a párral. A barátom összehoz egy találkozót holnapra (vagyis hajnal lévén mára, nem tudok aludni) velük, hogy kicsit jobban megismerjem őket én is, hogy egyáltalán szimpatikusak lennének-e. Egyelőre nem tudok véleményt formálni róluk, sem a passzív, sem az aktív félről. :)

Szóval jelenleg itt tartok, nem volt szívem szakítani, legalábbis egyelőre, ha fogalmazhatok így. Erre még kíváncsi vagyok, illetve hogy ő hogy viselkedne egy légtérben velük...

2018. jan. 30. 03:02
 29/46 anonim ***** válasza:
95%

Üdvözlünk a quartett világában! Jó szexelést!

Egy kérésünk lenne, érzelmet ne vigyél bele, mert sérülni fogsz!

2018. jan. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező pont nem tűnik egy olyan érzelemkizárós típusnak de azért remélem jó tapasztalataid lesznek.
2018. jan. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!