Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért érzem magam ettől most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam ettől most tök gáz embernek?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam egy sráccal, hogy "használom" és élveztem. Szerepjáték volt és az elején fura volt, de a végén már nagyon tetszett a hatalom érzése. Jószívű, kedves, normális fiú vagyok. Így ez az oldalam amit tegnap megéltem nagyon új. Sose szoktam ilyen lenni. Más aki játszott ilyesmit hogyan élte meg ezt?

2018. júl. 16. 07:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én még ezt a felállást nem próbáltam, de el tudom képzelni, hogy ez most megijesztett ls nehéz lehet.

De ez csak egy szerep, és ezt kell tudatosítanod magadban, ettől nem vagy gáz ember.

2018. júl. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kovpet ***** válasza:
95%

"Szerepjáték volt"


Akkor nem kell magad rosszul érezned, olyat tettetek, ami mindkettőtöknek bejött.

2018. júl. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha emlékezteted magad hogy normális körülmények között nem viselkednél úgy egy fiúval, az nem segít?
2018. júl. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nemi hovatartozásodat sikerült feldolgozni akkor ezzel szerintem töredék gondod sem lesz. Ha nem sérült senki volt közös beleegyezés és mindenki élvezte akkor semmi baj nem lehet.
2018. júl. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

ha mind2en élveztétek akkor nem gáz.

én hasonlót csináltam csajjal,és én is élveztem,hogy használom,és nem érdekel,hogy ő mit szeret és mit nem,az van amit én mondok.

amikor végeztünk ugyan ott voltunk mint előtte. nem éreztem gáznak,hogy úgy bánok vele mint egy mocskos kis qrvával.

És ő sem érezte annak.

maxi boldogság!

2018. júl. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
hozzá kell szokni, de hozzá lehet szokni
2018. nov. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!