Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha beleszerettem egy fiúba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beleszerettem egy fiúba akkor már inkább a meleg felé húzódom?

Figyelt kérdés
Van egy barátom eleinte csak fogadást vesztettem, és meg kellett csókolnom. A barátom meleg ő találta ki. Akkor kicsit beparáztam mert amiket csináltunk az jobban tetszett mint a lányokkal. Meg voltak iránta érzéseim amiről azt gondoltam, hogy irigység, de azért éreztem ezt mert tetszett nekem csak ezt nem akartam bevallani magamnak. Sokszor olvasom, hogy a melegek is szexet keresnek, és ez kicsit ijesztő, hogy heterónak gondoltam magam és beleszerettem egy fiúba. Azóta inkább a fiúk tetszenek, meg a barátom testileg jobban vonz mint az exeim. Pedig sok barátnőm volt, most is körülrajonganak, mégsem érdekelnek. Meleg vagyok vagy inkább biszex?
2019. febr. 18. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A leirasodbol alapjan, meleg vagy.
2019. febr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Melegnek nem mondanálak, ha korábban csak barátnőid voltak és vonzódtál is hozzájuk szexuálisan. Valószínűleg biszex vagy. (bár jelenleg inkább zavarodott)
2019. febr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Inkább vagy biszexuális mint homoszexuális.


Egyébként más fiú érdekel vagy csak ő?

Mert hallottam olyanról hogy egy pasi csak egyetlen egy srác iránt érzett testi és érzelmi vonzalmat. Így lehet még meleg se vagy csak iránta érzel valamit.


(Mielőtt bárki írna. Számomra akkor lesz valaki meleg ha több fiú/férfi iránt érdeklődik.)

2019. febr. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

(Mielőtt bárki írna. Számomra akkor lesz valaki meleg ha több fiú/férfi iránt érdeklődik.)


Ez hülyeség, ha valaki egy bizonyos személy után érez vonzalmat és nemi vágyat, esetleg élete nagy részét passzív szerepben tölti, akkor azt heteronak mondod?


Illetve ha van egy családos apa aki fűvel fával összefekszik, az már meleg? mert több pasi iránt érez vonzalmat.

2019. febr. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hogy jöjjek helyre a zavarodottságból? Nem igazán tudom mi vagyok.
2019. febr. 19. 17:20
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Idő. Várj, és kitisztul. Bármi is legyen az eredmény, mindegyik jó. Melegnek lenni egyébként nagyon jó dolog.
2019. febr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%

Biszex, fölöslegesen parázol, nekem első komoly melegkapcsolatom után fél évvel tört rám, hogy a csajok is tudnak érdekelni, te most csak ilyen fázisban vagy.

Nekem is vannak azóta fiús és lányos fázisaim is, nálam ilyen.

2019. febr. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!