Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek jól tettem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól tettem?

Figyelt kérdés
Van egy pasi aki iszonyú szimpatikus nekem és úgy volt hogy lefekszünk de barátnője van így nemet mondtam neki. Pedig annyira aranyos meg kedves pasi. Azt mondta hogy mindent megad nekem ilyet még senki sem mondott. De nem visz rá a lélek hogy megtegyem ezt a barátnőjével mert sajnálom nagyon a lányt. Mit gondoltok jól tettem hogy lemondtam?

2019. júl. 18. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Csak kihasználni akarja a testedet szolj a csajának hogy képben legyen
2019. júl. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Szerintem jól tetted, legalábbis én ezt tartom helyes értékrendnek. Egyébként ha ilyet tenne a barátnőjével, hidd el veled is megtenné. Nem érdemes az ilyennel szóba állni, mert ha bele szeretsz csak fájni fog.. előbb utóbb téged is meg fog bántani.. szerintem..
2019. júl. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
Nagyon jól tetted, és ez azt mutatja hogy van gerinced😊 Nagyon kedvelem az ilyen lányokat akik tiszteletben tartják hogy kapcsolatban van az az ember, ugyanis nagyon kevés ilyen van a mai világban sajnos szóval csak így tovább csajszi❤️
2019. júl. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
3# azt hiszem fiú...( Homoszexuális)
2019. júl. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lol es te elhitted amit mond? Csak meg akar fektetni valszeg, mert titkon a farkat szereti.
2019. júl. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak ki akart téged használni, nagyon jól tetted hogy nem mentél bele.
2019. júl. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

jol tetted.

kutyanak se kell egy hazug faxfej :D

2019. júl. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
mond neki hogy szakítson a lánnyal, és akkor lehet róla szó. ha nem hajlandó vele szakítani akkor az azt jelenti hogy szereti a lányt, vagy fontos neki, és téged csak kiakar használni...vagy csak kiváncsi... a lényeg az ha nem szakít a lánnyal semmikép se menj bele
2019. júl. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
29%
#4 szerinted ugy irok mint egy homoszexualis fiu? Elmondanam neked hogy egy heteroszexualis lany vagyok :) es ha az lennek azzal is mi baj lenne? En csak orultem hogy a mostani vilagban vannak normalis lanyok akik foglalkoznak mas erzeseivel
2019. júl. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
3&9 te nagyon suta, a kérdező meleg srác, nem te...
2019. júl. 19. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!