Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Donáth Anna tetszik nektek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Donáth Anna tetszik nektek? Szerintetek leszbikus?

Figyelt kérdés
2019. szept. 5. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

Cseh Katalin jobban tetszik

Szerintem hetero

2019. szept. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
Ha abból indulunk ki, hogy kiket zaklatott eddig, akkor ő is a fiatal lányokat kedveli, mint a kedves papája. :)
2019. szept. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Igen? Bizonyítékod van hogy zaklatott valakit? Te is az agymosó közmédiát nézed 😒
2019. szept. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ne politizáljatok légyszi
2019. szept. 5. 22:49
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
Erősen átlagos kisegér.
2019. szept. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nem igazán jön be, bár kétségtelen, hogy szép. De közben meg olyan "semmilyen". (Szerintem)
2019. szept. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
iszonyatosan tetszik :)
2019. szept. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem is nagyon vonzó. A mosolya miatt leginkább.


Ha a zaklatásról szolor cikk miatt kérdezted, hogy leszbikus-e.


Fogalmam sincs, de minden politikusnak eljön az az időszaka, amikor rá akarnak kenni valamit. Nem csodálkoznék, ha most is ez történne. (Konkrét bizonyíték csak a kamera lehet)

2019. szept. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

Igen, nekem tetszik, szép,szolid, nőies és intelligens nő.


És nem, nem leszbikus. Elég alacsony intellektussal rendelkezik az aki egy Origós!!(ami a Fidesz által pénzelt, az ellenzéket folyton lejárató, elfogult szennyoldal) cikk nyomán elhisz ilyesmit,bizonyiték nélkül.Ha nem egy politikai lejárató kampány része lenne egy olyan országban ahol Orbán zsinóron rángatja sz embereket, mindrnki szerint nevetséges lenne, ahogyan az is.Ráadásul ezt a névtelen sárdobálást Donáth Anna tételesen,valós bizonyítékokkal és érvekkel meg is cáfolta :


[link]



Az más dolog hogy az apja zaklatott-e bárkit is vagy sem, de 1.erősen Orbán-forgatókönyv szaga van a dolognak,pont most derült ki, névtelen tanúk,semmi kézzel fogható bizonyíték stb.2. de még HA,mondom HA igaz is, Anna mit tehet arról amit az apja csinált ? Semmit.

2019. szept. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
39%
Egyiksem szép.
2019. szept. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!