Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ez belefér egy barátságba?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez belefér egy barátságba? Leszbikusok, nektek ez nem furcsa?

Figyelt kérdés

Van a pasimnak egy leszbikus lány barátja akivel elvileg puszival köszönnek egymásnak ha találkoznak, bár évente kétszer látja csak. A lány kezdeményezi elvileg. Simán el tudom róla képzelni, hogy akiket régen ismer, azokkal ezt csinálja.

De egy leszbikus lánynak nem furcsa egy pasit megpuszilni, akkor is ha arcra puszi? Vagy nekik az olyan mintha lányként én puszilok arcon egy másik lányt?

Engem is bemutatott a leszbikus lánynak, velem kezet fogott és úgy mutatkozott be. Engem azért nem puszilt meg gondolom, mert akkor látott életében először...

(Azóta nem találkoztam vele, azóta a párom se látta a lányt mert kicsit messze lakunk egymástól és mindig csak akkor van találkozó ha a lány jön, a párom sose megy hozzá)


Egy leszbikus nő-hetero férfi barátságba belefér a puszi? 6 éve ismerik egymást a párommal... másokkal is találkozgat a csaj de másokkal nem tudom milyen, szerintem azokkal is olyasmi mint amit leírtam itt is.


2019. szept. 14. 23:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
És mire lennének féltékenyek? Egy magát leszbikusnak kiadó bi ribire, vagy rgy gerinctelen pasira, akitől az igagi leszbikusok undorodnak?🤔
2019. szept. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!