Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért mondják a meleg lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják a meleg lányok, hogy az ujjazás és a nyalás elég nekik mikor ennél a kérdésnél. Most akkor mi az igazság?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


A 2-es versenyző minden nőre értette a kommentjét.


2019. szept. 16. 11:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
53%

Meleg lányok? Inkább biszex, vagy leszbikusra gondoltál.

A másik kérdés a hetero nőkre vonatkozik, ott egyértelmű, hogy a behatolás is "kell". Leszbikus nőknél nem, de mentális okból kezd el egy nő vonzódni a saját neméhez nem pedig azért mert "elég neki ha csak az történik hogy...".

2019. szept. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%

Ja de ketteske csak férfiakkal szexel, szóval neki jó hogy kell minden extra inger hogy el tudjon élvezni.


Mellesleg sosem fogom felfogni hogy miért imádjátok egyetlen egy nő tulajdonságait/gondolatait rahuzni az egész női nemre. Lehet hogy a férfi nem olyan két bites, hogy ami egy férfira jellemző, az az összes többire is, de a nőket hagyjátok ki ebből.

2019. szept. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
Mert ez a kérdés a heteró hölgyekhez szólt, nem a leszbikusokhoz. A 2.hozzászóló is rájuk gondolt szerintem. De még ha nem is, akkor sem hinném, hogy minden nőt ismer a világon, és mindenkit egyesével megkérdezett ezzel a témával kapcsolatban. Ezért én sem érzem kötelezőnek magamra nézve a véleményét. A leszbikusok egy részének bőven elég a nyalás és az ujjazás, például nekem is. Másoknak pedig nem elég. Mindenki úgy csinálja, ahogy neki tetszik.
2019. szept. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

1-es!

Mivel a leszbikus és meleg szavak vulgáris meghatározások és mindkét szó ugyanazt jelenti akkor nem mindegy?

Várj! Akkor azt írom ami biológiailag meghatározott tehát abba nem tudsz belekötni, homoszexuális lány. Így már érthető remélem.


És hogy visszatérjünk az eredeti témához , a kettes versenyző írta hogy “neki kell minden extra” én ebből azt vontam le hogy ti csak az előjátékig juttok el vagy épp nem egy kiteljesedett minőségi szexet csináltok mert azt csak férfi és nő tud mint ahogy a linkemben is megválaszolta szeder.málna

2019. szept. 16. 13:15
 5/22 anonim ***** válasza:
91%

Miből gondolod, hogy minden meleg lánynak elég a nyalás és ujjazás? Ez egy elég nagy általánosítás már a kérdésed legelején.

Keress rá gyakorin, hogy valódi leszbikus nők (és nem heterók, mint Szeder Málna) mit gondolnak a témáról. Vannak, akiknek teljesen kielégítő a nyalás és ujjazás és vannak, akik szeretik a dildókat. Ennyi a történet.

Egyetlen heteroszexuális nő egyetlen kommentje alapján általánosítanod elég furcsa.

Az meg, hogy "kiteljesedett minőségi szex csak férfi és nő között lehet" elég nevetséges, már ne haragudj. Nem is értem, hogy mi a célod egy ilyen megjegyzéssel.

2019. szept. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Miből gondolom hogy egy meleg lánynak elég a nyalás ujjazás?

Amit az egyesszámú csoporttársad írt “behatolásra meleg nőknek nincs szükségük.


Nem én írtam! Csupán kiemeltem a szövegkörnyezetből, de elverheted rajtam is ha ez megnyugtat.

Nehogymár egymásnak essetek mert hülyén nézne ki...

2019. szept. 16. 15:13
 7/22 anonim ***** válasza:
98%
Pasik, fejezzétek be hogy megkérdőjelezitek azt hogy nincs szükségünk rátok a szexben és soha nem is lesz, köszi
2019. szept. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
96%

# 14:05 vagyok:

Szóval akkor elolvastad az 1-es válaszoló kommentjét és ez alapján azt gondolod, hogy minden leszbikusnak elég a nyalás és ujjazás. Ezek után viszont teljesen figyelmen kívül hagytad a 2-es és 3-as válaszolót, akik meg azt írják, hogy ez csak általánosítás.

Nem értem, hogy miért nem emelsz ki több mindent a szövegkörnyezetből.

Mellesleg az 1-es azt írta, hogy "heteró nőknél egyértelmű, hogy kell a behatolás is. Leszbikusoknál nem." Ez ugyan úgy jelentheti azt is, hogy leszbikusoknál nem egyértelmű, hogy kell-e a behatolás vagy nem.

Az egyetlen dolog, ami itt "hülyén néz ki" az az, hogy te hajlandó vagy egyetlen egy nő (legyen az heteró vagy leszbikus) egyetlen egy kommentje alapján általánosítani.

A "kiteljesedett minőségi szex csak férfi és nő között lehet" kommented továbbra is nevetséges.

2019. szept. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%

Jaj annyira egyszerű ez az egész.. Egy heteró nőnek nyilván nem elég csak az ujjazás és nyalás egy férfi részéről. A kérdésben meg lett említve az impotencia, szóval a férfi azért "csak" ujjaz és nyal, mert amúgy nem áll fel neki. Az egész együttlét nagyon egyoldalú lesz.

De ha most belegondolsz két nő esetében nem ugyan erről van szó. Adott két darab (jó esetben "működőképes") punci, amik bár nem tudnak egymásba bújni, de mind két fél tudja a másikét kényeztetni, így kiegyenlített, ezáltal teljes lesz a szex két nő között. Szerintem itt a lényeg a kölcsönös örömszerzésen van, ami két nő között is abszolút meg tud valósulni.

2019. szept. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
89%

Te Vitya, én most olyan fogok neked mondani, hogy bebarnul az alsód! Figyelj jól, mert nem hiszed el. De azért próbáld meg:


Én nem szeretem az ujjazást. Azt se, ha valami mozog bennem. Azt sem, ha egyáltalán bennem van valami.


És a nagyobb döbbenet kedvéért:


A nyalásért sem vagyok oda. :D


De egy igazi, szenvedélyes, ölelkezős szex simogatással tökéletesen kielégít.


Én sem értem amúgy, hogy miért, hisz Szeder Málnának nem lenne ennyi elég. Lehet szakemberhez kéne fordulnom?

2019. szept. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!