Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért mondják a meleg lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják a meleg lányok, hogy az ujjazás és a nyalás elég nekik mikor ennél a kérdésnél. Most akkor mi az igazság?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


A 2-es versenyző minden nőre értette a kommentjét.


2019. szept. 16. 11:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
2%

Mindent megadsz majd a gyereknek? Csak pont apja nem lesz..

Mert egy meleg kapcsolatban két nőnél ez így van.


Az a nő akit megerőszakolnak a legnagyobb hülye ha kihordja!


A meleg kapcsolataidra értettem az égőt , de lehet te a betegséget is nagy dobra vered..

Nem ebben az országban fogsz élni? Hála istennek! Egy beteggel kevesebb!

Még mi tart vissza? Kijárod az itteni egyetemeket amiket anyuék fizetnek és kiviszed a rudást más országba ahogy sok aruló tette?


Az odáig érthető hogy a meleg nők undorodnak a férfiaktól , de az a viszont felháborító és ha rajtam múlna betiltanám , hogy a pasikat megvetik, de a tőlük származó hímivarsejt már jöhet! Az nem undorító ilyenkor az önérdek!

Na ennek kell gátat szabni!

2019. szept. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
97%

Azt érzem hogy te semmi mást nem akarsz csak megbántani, gonoszkodni ezért befejeztem a vitázást. Talán valami leszbikusok elleni sérelmeidből fakad ez a sok gyűlölködés, mindegy is, én a szüleimmel már lejátszottam ezt a vitát, az ő támogatásukat elnyertem, őket meggyőztem téged nem akarlak.

Mindenben hatalmasat tévedsz de egyet nem hagyok szó nélkül; nem az a nő a legnagyobb hülye aki nem veteti el a gyermekét, hanem az a "férfi" aki képes ilyet tenni egy nővel.

Ezenkívül kevesebb gyűlölködést kívánok, szia!

2019. szept. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!