Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért mondják a meleg lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják a meleg lányok, hogy az ujjazás és a nyalás elég nekik mikor ennél a kérdésnél. Most akkor mi az igazság?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


A 2-es versenyző minden nőre értette a kommentjét.


2019. szept. 16. 11:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
87%

Mindenki más és mindenkinek mások az igényei. Szeretem ha a hüvelyemet stimulálják akár kézzel, akár játékszerrel és nélkülözhetetlennek tartom. Most akkor mondjam azt, hogy minden nő igényli hogy a hüvelyével babráljanak merthát "arra lett kitalálva"?

A hetes voltam.

2019. szept. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
74%
The sötét birka! Van leszbikus, aki szereti a behatolást, ÉS az elmondom neked MIT jelent, hamár anyukád ilyen ostoba gyereket szült. A behatoláskor egy NÕ!!! ÉRTED NÕ által használt eszköz van jelen, mert a hüvelyben is van amit jól esik izgatni. Ès NEM a m.cskos f....a vágyunk! Kb. lehánynálak, ha a közelembe jönnél. Nem tudom elég világos-e ez neked.
2019. szept. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Ez most komoly?

Ilyen szinten vagytok agyilag és ami a helyesírást illeti.. jesszus fhasza!


Ezt kaptam privátban egy Jdsdjj Hfsh nevű versenyzőtől!


“The fogyatekos ostoba birka! Nem minden EMR ugyan AZT szereti valamiben.van ski szereti behatolast, van ski nem. Van leszbikus ski szereti, es as nem AZT jelenti, hogy a mocskos undotito fa..hszodra vagyik magában hanem a BARÁTNÖJE algal beledugott bibratorra. Nem a mocskos fas.ra. Mi nem ertheto e gyoker? Foglalkozzal a hetero csajokkal. Vannak leezbikus (half istennek end is as vagyok) es soha bueos eletben nem lesznek pasival es KB. Lehánynálak ha hozamernel! Vilagos? The sotet nyomorek“


Szépen minősít benneteket...

2019. szept. 16. 21:30
 14/22 anonim ***** válasza:
95%

"Ilyen szinten vagytok agyilag és ami a helyesírást illeti.. jesszus fhasza!"


"Szépen minősít benneteket..."


Tehát egy leszbikus lány alapján te az összes többiről is megállapítod milyen. Gratulálok.

2019. szept. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
7%

Undorító a meleg csajok stílusa az biztos!

Nem véletlenül szánom őket, mindég adnak tanúbizonyságot az előítéletemről,hogy igazam van.

2019. szept. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
97%

Szia.

Titeket tényleg gázosítani kéne mint ahogy Hitler tette mert a génhiba megtette a hatását.


Ezt a privit kaptam pedig semmi rosszat nem mondtam csak hogy a kérdező ne általánosítson. Most akkor mondjam én is hogy milyen undorító a hetero emberek stílusa?

2019. szept. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
97%

Az általad linkelt kérdésben nem meleg lányoknak tették fel a kérdést és nem is ők válaszoltak. A kettes versenyző magából indult ki és feljogosítva érezte magát arra, hogy a véleményét általánosítsa az összes nőre. Ennyi. "Most akkor mi az igazság?" Az igazság az, hogy mindenki mást szeret, mások a szexuális preferenciái. Nem minden nő ugyan azt szereti, legyen az akármilyen beállítottságú. Miért nem egyértelmű ez?

Miért nem képes pár ember árnyaltan gondolkodni bizonyos témákról? Csak egy kis beleérző képesség és józan paraszti észre van szükség.

2019. szept. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
95%
Ki kell ábrándítsalak, lehet gyerekünk ha szeretnénk. 21. században van már erre néhány módszer. ;)
2019. szept. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
2%

Igen, csak gondolj arra szerencsétlen gyerekre is mekkora trauma éri!

Szülőiértekezleten meg az az égés....

Meghát amire gondolsz az fúúújjj, hisz a sperma férfitól származik azt meg beléd injektálják a petesejttel együtt, undi! Nem?

2019. szept. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
97%

Semmi trauma nem fogja érni a gyerekemet mert mindennél jobban fogom szeretni és mindent megadok majd neki.

Hetero szülők gyerekei több traumán esnek át, sokan nem kapnak kellő gondoskodást, törődést és akkor arról ne is beszéljünk mi lesz a nem betervezett gyerekkel, vagy a legrosszabb, a hetero férfiak által megerőszakolt nők gyerekeivel. Ha homofób lennék biztos nagyon vigyáznék nehogy becsússzon egy gyerek, még a végén meleg pár fogadja örökbe és génhibás lesz ő is. :D

Azt se igazán értem mit gondolsz te égőnek, soha senki előtt egyetlen kapcsolatomat se tartottam égőnek, és nem is fogom. Amikor meg én a gyerekem szülői értekezletére fogok járni a melegség már nem nagyon lesz téma, főleg hogy nem ebben az országban fogok élni.

Amúgy meg biszex vagyok, szóval nem, nem tartom undorítónak a férfiakat, csak néhányat, pl a magukat felsőbbrendűnek képzelő férfiakat. De hát őket a hetero nők is utálják szóval ez nem a génhibám miatt van. A leszbikusok sem a mesterséges megtermékenyítéstől undorodnak, hanem a férfiakkal való szextől, szerelemtől.

2019. szept. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!