Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Tetszem egy fiúnak de én a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem egy fiúnak de én a lányokat szeretem, hogyan kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés
Már egy jó pár hónapja így van ez,nem hagy békén,ölelget,fogdos és legszívesebben behuznék neki egyet,nagyon idegesítő.Sokszor azon gondolkom,hogy megmondom neki mi a helyzet,de mivel még nem bújtam elő ezért nem merem senkinek sem elmondani.Otthon is beszéltem már erről,és azt kérdezték,hogy tetszik-e nekem,na akkor volt az amikor már elegem lett,nagyon rossz magamban tartani,viszont elmondani sem tudom senkinek,olyan nap nem telik el,hogy ne aggodnék emiatt és ami a legrosszabb,az az,hogy a családomban mindenki homofób.

2019. szept. 22. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Már bocs, de ha a lányommal ezt csinálnák, ízekre tépném a srácot... Attól még, hogy homofóbok, segíteniük kellene.


A srácnak meg mondd meg, hogy ne is próbálkozzon és ha nem tetszik, fenyegesd meg, hogy zaklatásért feljelented.


Ha folytatja, jelentsd is fel.

2019. szept. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Kellemetlen, de a sracot attol fuggetlenul lepattinthatod h leszbikus vagy e vagy hetero. Ha nem akarod megmondani neki, hogy leszboszi vagy, meg mindig kamuzhatod h pasid van, aszexualis vagy, vagy csak hogy bun rondanak talalod(najo ez utobbi nem lenne korrekt), esetleg hogy szuz marianak szenteled az eleted, es apacazardaba keszulsz.
2019. szept. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Hellmano ***** válasza:
100%
A srácot könnyen lepattinthatod egy nem jössz be szóval és nem kell elárulnod a kiléted, ha nem akarod. A családodnak már, majd nehezebb lesz előállni a dologgal valamikor később, de muszáj lesz majd nekik elmondanod, hogy mi a helyzet veled várj éveket, ha kell és akkor mondd el, ha eljött az idő. Viszont ezt a srácot simán lerázhatod pár szóval.
2019. szept. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Teljesen mindegy hogy hetero vagy, vagy biszexuális. Ha egyszer valakire nemet mondasz, mert nem tetszik akkor nem kell megindokolnod. Ha ennek ellenére sem áll le, sőt mi több akaratod ellenére fogdos, akkor küld el a p...ba, vagy igen, puncsolj be neki egyet és kész.
2019. szept. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Jelentsd fel zaklatásért

Ha olyan helyen fogdos akkor szexuális zaklatásért is feljelentheted

2019. szept. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!