Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért van az hogy elítélik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy elítélik azt a lányt aki a aki azon gondolkodik hogy fizetős lánnyal szeretné átélni az e első (vagy akárhanyadik) alkalmat?

Figyelt kérdés

(A moderátor uraknak és hölgyeknek jelezném, hogy ezzel nem a prostitúciót kívánom hirdetni! Ezért kérem, hogy ne tiltsák le a kérdésemet!)

Arról van szó, hogy egy olyan jelenséget szeretnék megbeszélni, amit itt is tapasztalok a gyakorikérdések.hu -n.

Hozzáteszem, én magam férfi vagyok! De már nekem is rosszul esik, az a fröcsögő gyűlölet, amit azok a lányok/nők kapnak ha akárcsak felvetik ezt a gondolatot…

És szeretném megérteni, miért ?



2019. nov. 12. 12:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
80%
Talán azért mert a nők sokkal jobban elítélik a prostitúciót mint a férfiak. A leszbikusok érzelmi "alapon" működnek (nem úgy mint a férfiak akik csak üríteni akarnak), ergo ott egy fizetős érzelem nélküli történet nem igazán működik.
2019. nov. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
46%
Én esortoztam. Nő vagyok. Nem kell hirdetni. Milyen baráti társaságod van, ahol ez a téma? Illetve ki ítélkezik? Vadidegen véleménye nem érdekel, a családomra nem tartozik. Én meg swingerezem, stb. Kit érdekel más véleménye?
2019. nov. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Persze az világos, hogy a családnak A barátoknak nem mondjuk el ezt a dolgot!

Én csak azon csodálkozom, hogy itt meg az olyan oldalakon ahol lehet erről beszélni, még itt is elképesztő gyűlölet, és fröcsögés kezdődik ha felvetődik ez a téma.

Ez a jó hozzáállás, hogy nem kell foglalkozni mások véleményével!

De én magam is szorongó típus vagyok. Így eltudom képzelni, hogy annak a lánynak aki szorongó típus, ez nagyon rosszul esik…

2019. nov. 12. 12:58
 4/28 anonim ***** válasza:
86%
Kit érdekel hogy ki jár prostizni, mellesleg két nő védekezni sem tud, de hát mint tudjuk minden prosti egészséges. Adott esetben azt sajnálom aki valami miatt kényszerítve van prostitúcióra, legyen anyagi vagy másmilyen ok és kénytelen pénzért elviselni, a hozzá járó embereket.
2019. nov. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
7%

Ennyi az életed.


Prostikkal kávézol és LESZBIKUS kategóriában reklámozod őket...Szánalmas.

2019. nov. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Oh Négyeske :) Visszatért! (aki mi mostmár 5 -ös) Esküszöm nem én töröltem a válaszodat! Nem tudom hogyan történt!

Én nem reklámozok semmit! Ezt a moderátoroknak is leírtam! A kérdés célja nem a reklám!

De átfogalmazom a kérdést kizárólag, a te kedvedért!

Az lehet hogy egyeseknek nem tetszik az a tény, hogy a prostitúció mint olyan létezik!

De ha már létezik mégis elfogadottabb az, ha egy tapasztalatlan fiú megy prostihoz, mintha egy tapasztalatlan nő teszi ugyanezt. Kérdem én mi a különbség?

A a te álláspontodat már ismerjük négyeske :)

Én már csak így foglak hívni :)

2019. nov. 12. 15:34
 7/28 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem nem is ismerek olyan fizetős a lányt, aki lányt is fogadna! De még ha ismernék is, akkor sem reklámoznám őt!
2019. nov. 12. 15:38
 8/28 anonim ***** válasza:
15%

"Leszbikusok érzelmi alapon működnek"


Míg a gonosz férfiak csak b...szni járnak...


Jaj hagyjuk már ezt az ostobaságot 😃


A leszbi csajok sokszor a legnagyobb kicsapongó össze-vissza fűvel fával ollózó r...ok. ahogy a meleg férfiak is. Mindenki mindenkivel szop, kúr stb...


Vicc leszólni a heteró férfiakat. De úgy látszik ez már divat a femina leszbik között. Nem csoda hogy elvagytok egymással.

2019. nov. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
89%

Mert itt kb:mindenkit elitélnek.

De ha 10percel késöbb irodki akkor pedig bátoritanak.

Fluktuál a válaszolók hozzáállása.

2019. nov. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

A probléma ott kezdődik, hogy egy gyakorikérdésekes jelenséget próbálunk megérteni.. Itt a válaszadók nem reprezentálják a többség véleményét. Továbbá nagyon könnyű mások felett itt pálcát törni, ítélekzni. Úgy tűnhet hangosabb az elítélő hang, pedig nem az.

Egyébként meg személyszerint úgy vagyok ezzel a témával, hogy, akinek tényleg nincs más lehetősége és/vagy inkább a testiség részére vágyik, akkor tegye meg. Menjen prostihoz. De talán azért érezhetik ezt sokan groteszknek vagy másnak, mintha egy férfiról lenne szó, mert a prostitúció iparát elsősorban a férfiak kiszolgálására találták ki. Talán egy nőtől nagyobb elítélést, elhatárolódást várnának a dolog iránt, nem hogy még éljen is ezzel a szolgáltatással és ezzel támogassa azt. Elvégre ez a női testet kihasználó iparág. Mondjuk én erről árnyaltabban gondolkodok és sajnos vagy nem sajnos, de nem véletlen, hogy ez így alakult és felszámolni nem is lehet vagy nem is érdemes, amíg van kereslet és kínálat.. Egyébként is a két nem máshogyan működik szexuálisan. Igen is a férfiak hajlamosabbak arra, hogy alkalomattán csak a testi szükségletüknek éljenek, míg a nőknél ez a sokkal intimebb, befogadóbb szerep érzékenyebbé teszi őket a szexualitásukban. Főleg akkor, ha még senkivel nem volt. Ezért azt gondolom nem biztos, hogy a legjobb első alkalom egy nő számára, hogy prostival legyen.

2019. nov. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!