Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért van az hogy elítélik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy elítélik azt a lányt aki a aki azon gondolkodik hogy fizetős lánnyal szeretné átélni az e első (vagy akárhanyadik) alkalmat?

Figyelt kérdés

(A moderátor uraknak és hölgyeknek jelezném, hogy ezzel nem a prostitúciót kívánom hirdetni! Ezért kérem, hogy ne tiltsák le a kérdésemet!)

Arról van szó, hogy egy olyan jelenséget szeretnék megbeszélni, amit itt is tapasztalok a gyakorikérdések.hu -n.

Hozzáteszem, én magam férfi vagyok! De már nekem is rosszul esik, az a fröcsögő gyűlölet, amit azok a lányok/nők kapnak ha akárcsak felvetik ezt a gondolatot…

És szeretném megérteni, miért ?



2019. nov. 12. 12:20
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Nem ítélem el se a szolgáltatót, se aki igénybe veszi. Mindenki azt teheti amihez kedve van, amíg azzal nem árt másnak...
2019. nov. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 Xtina X Queen ***** válasza:
Mert az ilyen lányok és pasik is igénytelenek.Pláne a lányok. Sőt, az a lány aki curvához megy, maga is egy ribizli.
2019. nov. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Azért kíváncsi volnék, hogy Xtina X Queen meg a többi aki ítélkezik, mit javasona a félénkebb fiúknak/lányoknak, akik eljutnak odáig, hogy fizetős lányhoz fordulnak…
2019. nov. 15. 13:03
 14/28 Xtina X Queen ***** válasza:
Azt javaslom nekik, hogy sürgősen menjenek el HIV-tesztre + bőrgyógyászhoz.
2019. nov. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
50%

Nem azt mondjuk, hogy qrvázz, te szerencsétlen.


Csak ne akard tök jó dolognak beállítani, meg ne vergődj amiért nem tolerálja mindenki.

2019. nov. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Én nem „vergődöm!” mindössze kérdezlek téged aki ítélkezik.

Szerinted az a félénk vagy más okból kitaszított aki idáig jut, hogy ezen gondolkodik, hogy elmegy egy fizetős lányhoz…

Az ilyen ember tett már meg mindent? Vagy nem csalódott már eleget? De egy dologban egyetértünk! Az ilyen ember tényleg szó szerint szerencsétlen! Egyszerűen nincs szerencséje…

Tudom sokan sokféle okból mennek fizetős lányhoz de én most kizárólag erről a rétegről szeretnék beszélni.

2019. nov. 16. 12:55
 17/28 anonim ***** válasza:
0%
Akkor beszélj a többi qrvapecérrel, ne a nőkre próbáld ráhúzni a qrvázást, itt nem kívancsi senki se rájuk, se rád.
2019. nov. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Nem ítélem el, csak szomorúnak tartom. Sajnos már nekem is megfordult a fejembe, de tudom, hogy nem élvezném igazán, mert csak a pénzért csinálná.


Lányként lánnyal szerintem nagyon nem egyszerű ismerkedni, főleg amíg a környezeted se tudja. Persze kivételek mindig vannak...

2019. nov. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Ahogy mondtam, ez is egy vélemény 17-es válaszoló! De a 18 -as jól mondja! És is azt látom, hogy minden másik kérdés itt a leszbikus kategóriában arról szól, milyen nehéz ismerkedni lányoknak lányokkal…

Természetes, hogy néhányukban felmerül a gondolat, hogy az első alkalom legyen olyan, amilyennek én szeretném. csalódások nélkül.

Tudom hogy téged az bosszant 17 -es hogy vannak fél félénkebb emberek. Mert valójában erről van itt szó…

2019. nov. 16. 14:21
 20/28 anonim ***** válasza:

En nem itéllekel.

Nem vagyok 10/10es pasi,nem keresek milliokat,és a dumám azt inkább hagyjuk.

Mi marad?


De lányként kb:1000x könnyebb. Nagyon gáznak vagy nem is tudom,minek kellene lennie,hogy prostihoz menjen. Vagy annyira nem akar zsákbamacskát...ez is egy lehetőség,tutira megy legalábbis kinézet terén.

2019. nov. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!