Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Előfordult már, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már, hogy egy olyan lányról kiderült hogy leszbikus/biszex, akit egyértelműen heteronak hittetek?

Figyelt kérdés
Például festi a haját, körmét, meg nőiesen öltözködik. Nem általánosítok, csak példát hoztam fel.
2020. febr. 20. 09:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
A páromról még én sem mondtam meg, hogy bármi hajlama van. Mikor megtudtam, hogy biszex, kiestek a szemeim. Már 5 éve boldogítjuk egymást, most már konkrétan úgy gondolja, hogy leszbikus. Eszméletlen nőies, külsőre, belsőre egyaránt. A mozdulatai, a gondolatai, tiszta nő. Csont heteronak néz ki, aztán mikor kézenfogva az utcán összefutunk valakivel, aki nem tudja, hogy egy pár vagyunk (valami régi ismerőssel például) nem kap szikrát. És nen azért, mert elítéli ezt, hanem mert ránéz a páromra, és ne hiszi el, hogy nem full hetero.
2020. febr. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
74%

Én is egy ilyen lány vagyok :D Van 3 szekrényre való ruhám, cipőm, ékszerem. Csak szoknyát és magassarkút hordok. Nagyon szeretek csinosan megjelenni, átlag napokon is, mert én így érzem jól magam.

Csak a nőkhöz vonzódom, és ha új közösségben coming outolok, mindig kikerekedett szemeket kapok, meg olyasmiket, hogy ha nem mondom, soha rá nem jöttek volna :D

Ez mind szép és jó, viszont ismerkedni nehezebb, főleg, hogy a nőies nőkért bolondulok. Mostanában előfordul, hogy felveszek pár diszkrét kiegészítőt (pl: karkötőt, kitűzőt), ami utal a másságomra. :)

2020. febr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!