Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek lehet valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet valaki szerelmes a másikba úgy, hogy még élőben nem látta csak az internetenen beszéltek?

Figyelt kérdés

2020. márc. 28. 21:01
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem régóta beszélgetünk, de nap mint nap gondolok rá és mióta ismerem sokkal jobb az életem. Nagyon szeretném látni, de elég messze lakunk és a "karantén" miatt is eléggé nehéz a dolog. Igazából a kérdés inkább miatta van kint, mert én tudom magamról, hogy ha még nem is szerelem, mint ahogy mondjátok akkor is erős érzelmek fűznék hozzá és remélem, hogy ő nála is ki alakulhat egy ilyen vonzalom. :)
2020. márc. 29. 09:56
 12/16 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok?
2020. márc. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
18 és 17
2020. márc. 29. 10:38
 14/16 anonim ***** válasza:
86%

Hasonló helyzetben vagyok. Vonzódhatsz a másikhoz, de szerintem ez nem szerelem. Persze emberfüggő, szóval lehet az, van esély rá.

Mi ezt néhány napja megbeszéltük, kölcsönös a vonzalom. Ha van köztetek kémia, akkor javaslom, hogy folytassátok szép lassan. Ismerjétek meg egymást jobban, ha megoldható, akkor találkozzatok. Addig nem lesz belőle szerelem, amíg csak neten megy a dolog. Élőben derül ki igazán, hogy milyen emberek vagytok. Sok sikert! :)

2020. márc. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Hm. Én eddig a legnagyobb amit átéltem az fellángolás volt, úgy, hogy még nem találkoztam az illetővel, az pedig a szerelem kistestvére. De ha létezik ilyen, hogy valaki szerelmet érezzen, ne csak fellángolást, elég nagy az esélye annak, hogy a találkozás(ok) után kicsit kiábrándul. Szerintem.
2020. márc. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
nem. a mostani kapcsolatom így kezdődött, de addig nem volt "igazi" vagy "valós" az egész, amíg élőben nem láttam. onnantól volt szerelem. azóta összeköltöztünk, lassan egy éve élünk együtt, boldogok vagyunk
2020. márc. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!