Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Olvasgattam a témában, de nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvasgattam a témában, de nem tiszta: mi ez az óriási ellentét a transzok (transz nők) és a leszbikusok közt?

Figyelt kérdés
2020. aug. 1. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Nem érteni kérdést
2020. aug. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Úristen 2-es... ha már legalább ilyen alpárian beszólsz, ne a teljes tudatlanság sötét mélyéről tedd, mert olyan szinten hiteltelenné tesz, hogy fejét fogja, aki olvassa.


Arról a bizonyos “harcról” amúgy én sem tudok. Kifejtenéd mit olvastál és hol?

2020. aug. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%
Persze hogy van ellentét mivel a kettő össze nem egyeztethető. Homoszexualitás (leszbikusság) szexuális irányultság, transzexualizmus pedig testképzavar, amit az elmúlt időben a világ legtermészetesebb dolgának próbálnak beadni.
2020. aug. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11%
Milyen ellentét??? Teljesen mást keresnek, nem egymás "konkurenciái", nincs ütközési zónájuk (a leszbikusok másik nőt, a transzok meg pasikat).
2020. aug. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
#4-es, ez nem feltétlenül igaz. A transz nők érdeklődése is irányulhat nőre is.
2020. aug. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Leszbikus nő vagyok, nem érdekelnek sem a nőies pasik (a rendesek meg végképp) sem a travik. De ha valaki teljesen nő már testileg is, és a nagyon vonzó kategória, nem utasítanám el. (Találkoztam ilyennel élőben de kb 100-ból 1)
2020. aug. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Miért kell leszbikusnak lenni a nőnek miért nem lehet csak simán nő a partner? :D
2020. aug. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
A barátnőm transz nő szóval köztünk semmi.
2020. aug. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

Az en párom is az

Az ellentétek abból adódnak hogy mivel ő eddig heteró kapcsolatban élt férfiként igy nem igazán érzi még mennyire más egy azonos nemű kapcsolat .

De nem hiszem egyrészt hogy ez egy gyakori felállás lenne másrészt meg hogy alapból lenne valami ellentét köztünk

2020. aug. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az ellenségeskedés azért robbant ki, mert sok transz-nő leszbikusnak vallja magát. Vagyis egy heteró pasi, mégis igényt tartana sokszor agresszívan követeli, hogy leszbikusok randizzanak vele. Ha elutasítják akkor transzfóbnak nevezi őket. Nyugaton rengeteg leszbikus társkeresőt özönlöttek el a "transznők". Legtöbb nem szeretne semmilyen műtétet, esetleg hormonozik, szóval pasi külseje van.A transz ideológia vagy gender idelógia szerint nem kell semmilyen műtét vagy hormon, ahhoz, hogy valaki transznak vallja magát. Az ember elképzelését kell a környezetének elfogadnia. Ha egy heteró férfi vagy leszbikus nő nem akar egy ilyen figurával randizni, az transzfób. De volt olyan is, hogy a transzférfit utasították el meleg férfiak és hatalmas botrányt csinált. Ez konkrétan Magyarországon történt meg egy ismerősömmel.
2021. ápr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!