Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Komolyan vannak itt olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan vannak itt olyan lányok akik nem szívódnak fel ??? 24 l/l

Figyelt kérdés

Mert valahogy olyan gerinctelen dolognak tartom ha valaki csak egy szó nélkül felszívódik vagy pár üzenet váltás után felszívódik.

A másik ha valakinek tetszik már valaki akkor az olyan miért ír ismerkedés szempontjából?

Vagy az elején írja le hogy ő csak barátkozna ,mert ez is tényleg eléggé nem egyenes dolog



2020. okt. 7. 07:42
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy pár sor után főleg itt, hát baszki, ne vedd már magadra, simán lehet, hogy elfelejtette vagy hetekig be sem lép mégsem, én is jártam már úgy, hogy ezt tettem.

Másrészt nagyon görcsösen ismerkedsz és ez szerintem taszító. A barátkozást azért tolják itt sokan, mert az legalább egy őszinte ismerkedési forma és nem állandóan pörögnek a kérdések, hogy de jajj megfelel-e mindenben a másik a listádnak vagy sem. Mert az ilyen ismerkedéstől én speciel a falat kaparom. Mert ilyenkor nem engem akar megismerni, hanem azt érzem, hogy csak nézi, jó lennék-e párnak. Aztán kérdések meg közelében sem vannak szerintem ahhoz, hogy működhetnénk-e jól. Azt amúgy én sem értem miért lépnek le néha pár üzenet után, vagy offolnak, mert én még pár olyan után is szívesen dumálok, mert mint mondtam én spanolok. Aztan lesz, ami lesz. Van amikor rossz napja van az illetőnek vagy csak nem megfelelően fejezi ki magát valaki, szeretem ezeket hinni, hiszen az emberek vagyunk. De nagyon sokan görcsösen keresnek meg sietnek.

2020. okt. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
6%
Regisztrálj nőként, válaszolgass kérdésekre és mindent érteni fogsz. Aki itt privátozik és ismerkedni akar eleve felejtős és ezt kedves fiúk,magatoknak köszönhetitek. Előző vok.
2020. okt. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Tudjátok mit nyugodtan írogassatok provokatív válaszokat...

Törlöm a fiókom aztán ennyi

Most komolyan nem lehet normális választ adni?

Le kell szólni a kérdezőt

Teljesen mindegy milyen kategória ahogy láttam 😔

2020. okt. 7. 13:37
 14/31 anonim ***** válasza:

14-es, azon lehetne vitatkozni, hogy mi volt előbb, a tyúk vagy a tojás... A probléma az, hogy egyik oldal sem képes felelősséget vállalni.


Az meg rólad árul el sokat, hogy mindenkiről ugyanaz a véleményed. :D

2020. okt. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Nem azért írtam ki a kérdést hogy itt egymásra mutogassatok provokáljátok a másikat!De tényleg ez megy minden kategóriában itt.

Sok ember elmehet....

2020. okt. 7. 13:41
 16/31 A kérdező kommentje:
2020 -ban ennyi esze van az embereknek tipikus magyar mentalitás.Már elnézést
2020. okt. 7. 13:43
 17/31 anonim ***** válasza:
58%
Neked van ennyi eszed, hogy ismerkedni jössz egy nem ismerkedős oldalra, aztán ha ez nem jön össze,nem érted. Akkor ki is a hülye?
2020. okt. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

19-es mindenhol ez van ....mert az emberekkel van baj elég sok emberrel!

Normális választ nem tudsz adni ne írj köszi...

2020. okt. 7. 13:54
 19/31 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem meg veled van baj. Nincs mindenhol így. Vannak kifejezetten társkeresők,ahol bizony sokaknak összejön. Neked úgy látszik nem,de persze másokban keresed a hibát. Magadba kellene nézni, esetleg élőben próbálkozni.
2020. okt. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem nézz magadba olyan mélyen, amilyen mélyen csak tudsz.

Igen, van baj az emberek mentalitásával. Egyikével ilyen, másikéval olyan. Ebbe te is rohadtul beletartozol és gyomorforgató, amit itt művelsz.

Minden megszólalást, ami nem hajszálpontosan azonos a tiéddel, azt támadásnak élsz meg és a válaszoló elmehet a 3.14csába.


Ha azt gondolod, hogy ez full normális hozzáállás, akkor van egy rossz hírem.

Bárcsak minden embernek lenne egészséges önkritikája, akkor talán nem lennének se a bunkó elsunnyogók ennyien, se az idegbeteg agresszív vadbarmok, akik emiatt szétszednek mindenkit.

2020. okt. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!