Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Komolyan vannak itt olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan vannak itt olyan lányok akik nem szívódnak fel ??? 24 l/l

Figyelt kérdés

Mert valahogy olyan gerinctelen dolognak tartom ha valaki csak egy szó nélkül felszívódik vagy pár üzenet váltás után felszívódik.

A másik ha valakinek tetszik már valaki akkor az olyan miért ír ismerkedés szempontjából?

Vagy az elején írja le hogy ő csak barátkozna ,mert ez is tényleg eléggé nem egyenes dolog



2020. okt. 7. 07:42
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
66%
Szerintem teljesen igazad van! Sajnos vannak ilyen emberek és lesznek is! El kell engedni és tovább lépni majd lesz jobb is a helyzet hidd el!
2020. okt. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Nem eltűnős vagyok.

Kérdező bi vagy, vagy leszbi?

2020. okt. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Nincs kedvem itt vitatkozni meg értelmetlen válaszokra válaszolni

Törölni fogom a fiókom

Alacsony itt a kerítés látom...

2020. okt. 9. 12:27
 24/31 anonim ***** válasza:
Nem vitatkozni kell, hanem a jó tanácsokat felfogni és megfogadni. Ha nem megy, a hiba benned van.
2020. okt. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Vannak
2020. okt. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Nekem sokszor elofordul, hogy nem lepek be, mert suruek a napjaim. Sot volt, hogy szerintem egy honapig fel sem nezten, mert nem volt idom.

Vagy megnyitottam az uzit, dr valami kozbe jott lezartam az oldalt utana elfelejtettem. En tobbnyire aki megfog baratkozas szinten is azzal inkabb fbra megyek, van par netes baratnom, haverom igy. Akikkel évek ota beszelek. De teny, ehhez mindket felnek kell hogy erdekelje a masik, baratkozasi szinten. Volt mikor probalkoztam baratkozni. De annyira nem voltunk kozos nevezon, hogy hagytam.

2020. okt. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
93%
Töröld a fiókod nyugodtan, nem fogsz hiányozni senkinek nyugi 😂
2020. okt. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, pontosan te szívódtál fel két üzenet után. Most akkor miről is beszélünk?
2020. okt. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
60%
#28 ha gondolod én beszélgetek veled helyette. :) Bár közöttünk nem lesz kapcsolat. De ha ez nem zavar... :)
2020. okt. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:

Szia, általában én az ilyen beszélgetésekben az vagyok, aki mindig ott marad a legvégéig, szóval ha szeretnél beszélgethetnénk

L

2020. dec. 26. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!