Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csak szerintem mérhetetlenül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem mérhetetlenül alacsony a színvonal lgbt/leszbikus facebook csoportokban?

Figyelt kérdés

Nem ócsárolni szeretném, csak kíváncsi vagyok mások hogy látják ezt.

Nekem a hátamon feláll a szőr az ugyanolyan posztok miatt, állandó sértődésekért, felszínes megszólalásokért, az értelmi színvonal meg mintha néha már nem is lenne.

Ti hogy vagytok ezzel?

A napokban kiléptem az összes csoportból, mert rájöttem, hogy sok szükségem nincs ezekre, hogy ezzel legyen tele a fb-m, és sok hasznát se vettem.

(Más tészta, hogy más oldalakon se jobb a helyzet.)

21/L,L



2021. jan. 28. 21:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

#10-es, ez nagyon jó volt 😂😂 iszom a szavaidat 👌🏻

Sajnos korszakalkotó társkeresős nyafflikáció nincs, és szerintem nem is lesz 😣

2021. jan. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont a napokban volt az egyik több ezer tagú leszbikus fb csoportban egy poszt, méghozzá admintól, hogy szanálni fogják az embereket sok minden miatt, emiatt is. Alapból nem értem, hogy ha már van egy rosta, (a néhány "biztonsági" kérdés jelentkezéskor) akkor hogy nem tudják kiszűrni az oda nem való embereket. Gondolok itt 12 éves lányokra, 50-es pasikra, és hasonló. De ez még hagyján. Attól megyek le alfába, mikor olyan szinten nem tud írni valaki, hogy kiesik a szemed. És nem ítélkeznék, de ez már szánni valónak sem megy el. Hogy ismerkedni akarok, de a nevemet sem tudom leírni, profilképem sincs és 0 infó van rólam a profilomon. Az ilyen fantomokat is ugyanúgy kizárnám. Aki belép egy ilyen csoportba, (ami amúgy zárt közösség) legalább az arcát vállalja már fel... Kicsit gázos. Eddig 3x fordult elő 1 év alatt, hogy ráírtam egy lányra, akinek tetszett valami posztja vagy kommentje. Az egyik foglalt volt, a másik kettő eltűnt 3-4 nap után. Szóval. Azokat is kitenném társkereső csoportokból, akik amúgy rohadtul nem akarnak párt találni. Meg akiknek amúgy van párja. 😂 És a gyök 2 még az adatlapjára is kiteszi vagy a közös fotójuk a profilképe... De hát ez van. Sokan vagyunk, kevés az admin, a troll, az unatkozó, meg a játszadozzunk a másikkal emberek szintén sokan vannak. Na de kitartást csajok, majd csak lesz valami. :) 21/L
2021. jan. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
50%

Nos, van egy kettő csoport ja, de nem mind ilyen, ahol mind a két nem jelen van, azzal pl nekem nincs bajom, a többi meg van. Már rég nem ismerkedem, mert van pàrom, csak felnézek mi a helyzet.

Egyébként volt egy csoport ahol még kirándulást is szerveztek, szóval nem csak a rosszat kell meglátni.

Ami meg olyan tovább görgetem ennyi.

Tény hogy tele van nagyon fiatalokkal, talán kellene nekik egy ilyen tini csoport.

2021. jan. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!