Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mivan akkor, ha a lanyokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivan akkor, ha a lanyokat szeretem, de bejonnek a transz fiúk is? akik biológiailag fiúk, azokkal nem szimpatizalok. de ilyenkor én panszexualis lennék? vagy?

Figyelt kérdés

2021. márc. 13. 11:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne beteg????

Szerintem igen inkább pánszex vagy.

2021. márc. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12%

Az nem biztos hogy "annak adja ki magát" mert valóban fiú lehet aláírom, de fiú is lehet pánszexuális!

Te is gondolj bele!

2021. márc. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
A világban nagyon sok különböző ember van, volt mindig is, és lesz mindig is! Nem olyan fekete fehér minden mint sokan gondoljátok.
2021. márc. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Hát ha feltétlenül címkézni szeretnéd magad, akkor igen, pánszex.
2021. márc. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%

A transz fiút úgy érted, hogy olyan nő, aki férfi akar lenni?


Ebben az esetben továbbra is leszbikusnak mondanálak, csak olyan leszbikusnak, aki nem válogat olyan téren, hogy az adott biológiailag nőnek született egyén minek érzi magát, hogyan viselkedik, hogyan öltözködik.


Szerintem nincs ezzel semmi baj, az ilyen lányokkal, akik pasinak érzik magukat inkább egyébként is leszbikus/biszexuális lányoknszoktak lenni, mintsem heteró nők :D


Remélem tudtam segíteni :D

2021. márc. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
A transz férfi olyan férfi aki biológiag nő, mert olyan testbe született. Nem nő aki pasi akar lenni.
2021. márc. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez alapján az jön le, és ezért is érzem problémásnak úgy általánosságban a pánszex megnevezést, hogy a transz férfiakat egyszerűen nem tudod elismerni férfiként. Ahogy leírod nem tekintesz rájuk férfiként, hanem valami másként. Egy olyan nemként, amiben inkább a biológiai nemüket hozod előtérbe, amitől ők pont el akarnak határolódni. Nem tudom ez így mennyire érthető.
2021. márc. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Egyszerűen biszex
2021. márc. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem pánszexuális a kérdező. A pánszexuálisok az összes nemhez vonzódnak szexuálisan. Mivel a cisznemű férfiak nem jönnek be és a többi nemről nem tett említést a kérdező, nem tudjuk pontosan megállapítani a szexualitását. Minimum biszexnek mondanám, mert legalább két nemhez vonzódik, de nem az összeshez.
2021. márc. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézd a gender egy spektrum, vannak feminin cisz srácok és nagyon maszkulin transz pasik. De ettől még férfiak, lelkileg, testileg, az ágyban is.


Vannak nagyon fiús cisz csajok, és nagyon feminin transz lányok.De ettől még lányok.


Mondjuk ha ez bejön, akkor 100% hogy nem csak a lányokat szereted


[link]


[link]


[link]


[link]

2021. márc. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!