Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus nők, akik mindig is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus nők, akik mindig is tudtátok, hogy csak a saját nemetekhez vonzódtok?

Figyelt kérdés

Volt már valaha, hogy meginogtatok ebben? Mióta az eszemet tudom csak a nők érdekelnek, de képzeljétek el, mostanában a férfiak is eszembe szoktak jutni😰

Ilyenkor mi van? Valaki tapasztalt már hasonlót? Ugye ez nem marad így?


2021. júl. 4. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt megingásom, mert megszoktam nézni a jó pasikat, filmet is volt hogy azért néztem meg, mert olyan helyes volt a csávó, meg sok fiúnak bejövök és jól esik természetesen.

Ezek miatt volt hogy összezavarodtam, de rájöttem hogy képtelen lennék lefeküdni egy pasival, volt hogy próbálkoztam, de amikor csóknál tovább akartak menni, akkor kellemetlenül éreztem magam.

Szerelmes lenni fiúba, vagy kapcsolatban lenni egyel meg aztán végképp nem tudnék.

Te lehet hogy biszex vagy. Sok biszex később jön rá hogy a lányokat is szereti, akkor olyan miért ne lehetne vagy valaki később jön rá hogy a fiúkat is.

2021. júl. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ha tettlegességig fajulna a dolog arra nem lennék képes, azt tudom.

Volt próbálkozásom fiúval, kb 15éve, de akkor is bebizonyosodott hogy csak a lányok, nem tudom most honnan jöhettek ezek a gondolatok nálam :/ remélem nem maradok így :D

2021. júl. 4. 15:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valahol mindig is.


Viszont van egy olyan fogalom a pscihológiában, hogy compulsionary heterosexuality, vagy kényszeres heteroszexulaitás. Amikor mindenhonnan ezt hallod, egy idô urán beleépül a tudatodba, mint egy kényszeres, fals vágy. Általában úgy érzed, hogy kell keresni valami pasit, mert ez az elvárás. Általában azok akik "tetszenek" nagyon femininek, vagy pl valamilyen rajzfilmből karakterek. Pl Howl a Vándorló palotából...

2021. júl. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen gondolatok pontosan?

Kevesen 100 százalék heterok vagy melegek, ez egy skála inkább.

2021. júl. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Uramisten, dehogy! Nem egy nőimitátort akarok férfi kiadásban. Vállaltan a nőket szeretem, a környezetem, családom mindenki tudja, így élek, nincs szó elfojtásról!


Ismerem a skálát, de ez most mégis más, kívánom az együttlétet egy férfivel :( soha nem éreztem ezt!

Szóval arra vagyok kíváncsi, másnak volt-e ilyen? Időszakos lenne ez a téboly?

34évesen ez most elég felkavaró, ha van esetleg korombeli, megköszönném ha mesélne a tapasztalásairól

2021. júl. 4. 16:28
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mèg csak a fordítottját hallottam, de azt rengeteg lánytól. Hogy csak a pasikat szerették egész életükben, és 20, 30 felett jönnek rá hogy amúgy biszexek.
2021. júl. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Én is világéletemben a lányokhoz vonzódtam, egész fiatalon 13 évesen coming out-oltam mindenkinek a környezetemben, de ennél már sokkal hamarabb teljesen biztos voltam benne, hogy leszbikus vagyok. Hiába mondták, hogy van még erre időm én nem tágítottam. Egyszerűen tudtam, egyértelmű volt számomra.

Tudja is rólam mindenki.


31 vagyok most, kb olyan 4 évvel ezelőtt éreztem azt, hogy szeretnék férfival

lenni.

Egyszer sem voltam azelőtt a másik nemmel, kizárólag nőkkel.

Akkor viszont annyira kívántam a szexet férfivel, hogy nem is értettem mi van velem.

Egyáltalán, hogyan lehetséges ez, mikor azt sem tudom milyen :O

Egy magas, nagydarab, szőrös pasit képzeltem el, szakállal, mély hanggal.

Dominál rajtam (mindig én vagyok a domináns) de közben gyengéd is és én ezt valahogy iszonyatosan élvezni akartam.


Kapcsolatot nem, de a szexet nagyon kívántam, nem tudom.

Rendesen meg voltam ijedve magamtól.


Nem volt akkoriban párom, elmeséltem egy haveromnak ezt a dolgot, akinek persze 1 délután alatt sikerült kerítőt játszania és összehozni pont egy ilyen pasival. (egyéjszakás)


Iszogattunk, beszélgettünk.

Remegtem mint a nyárfalevél. Kicsit, amikor feloldódtam és kettesben maradtunk a szobában, egyre inkább "témázgattunk" de taszított a dolog. Viszont nem adtam fel. Minél inkább taszított, annál jobban csókoltam, vetkőztettük egymást stb.

Nem esett jól ahogy hozzám ért, a teste melege, az arca, a keze érdessége, a szakáll, ahogy duruzsolt a fülembe, az illata, egyszóval semmi, amiről azelőtt azt gondoltam, nagyon akarom.

Elhúzódtam tőle, kényelmetlenül éreztem magam. Egyfajta pánik lett rajtam urrá. Arra gondoltam, hogyha most hanyatt dönt, a lábaimat a nyakába rakja, behatol és elkezd *#@*#@ én ott helyben meg is halok.


Szóval ezt megelőzvén ellöktem magamtól, undorodtam a helyzettől. Nem tőle, csak amit csináltunk attól.

Fogalmam sincs hogyan gondoltam ezt az egészet.


Szegény nem értette, de végül halál jófej volt, elmondtam neki, meghallgatott, beszélgettünk még, majd én bocsánatot kértem és hazamentem. Nem tudom mit gondolhatott... vagy csak röhögött egyet és ment a következő nőre, mert a haver mással látta elmenni XD


Hát gyerekek gáz a sztori, de ez van.

Otthon bőgtem, mekkora barom voltam már megint.

Na soha többet nem jött ilyen kívánás.


Olyan 3-4 hét múlva megismerkedtem egy nővel, bár 1-2 éjszakánál ő se maradt tovább, de ismét minden rendben volt. Azóta is csak nők.

Velük minden! Mindenféle póz, szexjáték, szerepjáték, durvulás-gyengédség, egyéjszakás kaland vagy évekig tartó szerelmi kapcsolat...igazodtam már mindenhez! És élveztem is mindet. Minden nő más és mást szeret a szexben, birom a változatosságot


De férfivel mégegyszer nem, biztosan nem.

Se őt megbántani, szórakozni mások érzéseivel/testével, se a magaméval.

Aki leszbikus maradjon leszbikus :D minthogy másokat és saját magát is kínos szitukba hozza


De nem vagyunk egyformák, ha megteheted akkor próbáld ki, lesz véleményed, majd meglátod, hogy jó vagy rossz, el fogod tudni dönteni tetszik e

Aztán lehet, hogy biszex vagy és azután férfiak is bekerülnek a repertoárodba :)

A szex nagyon jó dolog, ha mindkét fél ugyanarra vágyik


Direkt nem privátban írtam, hátha mások is vannak ilyen helyzetben

Ne féljetek a fantáziátoktól csajok :D nincsenek korlátok, kategóriák, címkék

Ha már átfutott valami az agyatokon, akkor biztos nem semleges gondolat

Próba szerencse!

Amíg a másik NEM sérül, erre azért ügyelni kell!


Élvezzétek az életet!


Kívánom a legjobbakat :*

31N/L

2021. júl. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!