Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Voltatok már leszbikus házibul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már leszbikus házibuliban valaha?

Figyelt kérdés

2022. márc. 9. 21:36
 1/9 A kérdező kommentje:

Kiegészíteném azzal a kérdést, hogy én is leszbikus vagyok és azon gondolkodtam a napokban milyen jó lenne elmenni egy ilyen házibuliba. Valószínűleg az ismerkedés is közvetlenebb, nyitottabb hangulatú lenne.

Nektek volt már részetek ilyesmiben? Vagy konkrétan leszbikus házibulik nem szerveződnek túl gyakran?

2022. márc. 9. 21:43
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Házibuli = meghívásos alapon működik mint a nem leszbikus házibuli. A buli meg olyan mint a résztvevők. Ha van rá meghívód akkor menj el egyre nyugodtan, ha nem tetszik akkor meg eljössz, na bumm.
2022. márc. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, ismerem a házibuli definícióját. Nem az a kérdés tárgya, hogy vacilálok elmenjek-e egy ilyenre vagy ne. Sajnos nem ismerek olyat, aki szervezne és elhívna, csak elmerengtem milyen jó volna, aztán kiírtam ezt a kérdést, hogy egyáltalán volt-e ebben része itt valakinek és hogy mennyire jellemző ez.
2022. márc. 10. 00:01
 4/9 anonim ***** válasza:
7%

Nem, de szivesen elmennék egyre

22F :DD

2022. márc. 10. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Hát nem tudom, én a házibulikon bulizni szeretek, nem ismerkedni. Pont azért szeretem azokat jobban, mint a szórakozóhelyeket, mert csak közeli barátok vannak jelen, és nem kell úgy éreznem magam, mint valami lóvásáron. El tudom engedni magam, és az a fontos, hogy jól érezem magam.

Ha már akkora "házi" buliról lenne szó, ahol sok idegen is megfordul, az már pont az a kategória lenne, mint bármelyik meleg bár, vagy buli.

2022. márc. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Még sosem voltam,de nagyon adnék én is egy ilyet😫
2022. márc. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
Nem, de heteró lányként szívesen elmennék
2022. márc. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ennyi leszbikus ismerősöm nincs. Olyan volt hogy 3pár is volt velünk együtt. Az egyik lányt érintőlegesen ismertem. És egy közös ismerős hívott/hívhatott másokat (azok voltunk mi)

Mikor beléptünk ezzel fogadtak: ő meg ő meg az a lány a sarokban leszbik. Amugy szia! Kivagy?


Óóó boldog 2000es évek!

2022. márc. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kilincs ***** válasza:
100%

Régen jómagam szerveztem ilyen bulikat. Angyalkások talán emlekeznek , írtam körleveleket. Megkérdeztem vagy 100 lányt,kinek lenne igénye. A társaság nagyságától függően kibéreltem egy helyet külön teremmel és korlátlan fogyasztással (üdítő,sör,bor). Volt valamennyi "belépő díj" emiatt, leosztva arányosan . Kb 20-25 fő jött el, és nagyon jól sikerültek. Éjfél után nálam volt afterparty, ott is lehetett aludni az albiban :))


Szerintem ilyenek már nem nagyon vannak. Max olyan,hogy batáti társaság meghív.

2022. márc. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!