Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, akik szeretnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szende-lány kérdése:

Lányok, akik szeretnétek lánnyal kipróbálni, ti miért nem kerestek valakit a rosszlányok.hu -ról?

Figyelt kérdés

Lányok, akik szeretnétek lánnyal kipróbálni, ti miért nem kerestek valakit a rosszlányok.hu -ról?


Tudom-tudom mit fogtok mondani!

De gondoljátok csak végig!

Ha itt a gyakorit nézzük a kérdések 90 százaléka arról szol, hogy: kiszeretném próbálni lánnyal, hogyan hol lenne rá lehetőségem….

Higgyétek el, hogy én is sokat filóztam ezen! Évekig tartott, mire rászántam magam!

Nekem is le kellett győznöm a fenttartásaimat! De végül olyan lányt választottam sok agyalás után, aki szimpatikus és megfogott már a bemutatkozás van az adatlapon!

Én most titeket kérdezlek! Ki gondolt már arra, hogy a rosszlányokról keresgéljen? És aki viszolyog ettől az miért viszolyog? Érvek ellenérvek! Remélem értelmesen tudunk beszélni a témáról.

(30 L)



2022. ápr. 8. 14:04
A kérdező szavazást indított:
Elgondolkodtam már ezen!
Ennek még a gondolatát is undorítónak tartom!
44 szavazat
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
90%
Én jártam biszexuális masszás lányhoz,lányokat is fogadott és több volt,mint masszás.Felhívtam és megkérdeztem,és azt mondta,hogy lányok is szoktak hozzá járni,és volt már aki kért felárért mást is ,és ő ilyenekben benne van,és valóban benne is volt.
2022. ápr. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
90%
pl nemibetegségek miatt? :D
2022. ápr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
96%
Számomra fontos az érzelmi kötelék és a bizalom, szóval nekem ezért szóba se jöhet ilyesmi.
2022. ápr. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
31%
Rendszeresen járok prostihoz….
2022. ápr. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
95%

Nem igazán lenne kedvem olyan lánnyal lenni, akiben napi szinten több farok jár, s aki napi szinten több fåszt szop. Csak lányokat vállaló prosti meg nincs, mert éhenhalna.


De amúg azért, amiért férfiprostihoz sem mennék el. Mert nekem nem működne ilyen alapon


25L

2022. ápr. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 Cpt_Obviously ***** válasza:
98%
Mert azt szeretnék, hogy miattuk legyen vele a másik, ne pedig a pénzéért. Ezért sem ott keresünk hármashoz lányt, pedig valóban könnyű lenne.
2022. ápr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Mert az nem olyan. Nem értem mi a jó abban, hogy odadörgölőzik hozzám egy olyan csaj, aki kizárólag azért teszi, mert pénzt kap érte. Az ilyesmi számomra nem erotikus, sőt inkább lehangoló.
2022. ápr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
91%
Nekem ez kizárt. Soha senkinek nem fizetnék szexért, egyrészt megalázó, másrészt teljesen értemetlen, nem lesz olyan, mint amikor kölcsönös vonzalom az alap. Pénzért ezt nem lehet megvenni. És ki tudja hányan járnak nála naponta. Nameg nem vagyok rászorulva.
2022. ápr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
86%
Nekem fontos, hogy kívánjon a másik. Nincs annál izgatóbb, mint amikor látom a szemében a vágyat. Ezt egy prosti nyilván nem tudja megadni. Ő csak egy élő guminő, akit lehet használni, ha kifizeted. Az nem szex, hanem önkielégítés egy élő eszközzel.
2022. ápr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
67%

én voltam már és ritkán de megyek néha happy ending masszázsra nekem nagyon bejött

20/L

2022. ápr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!