Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, akik szeretnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szende-lány kérdése:

Lányok, akik szeretnétek lánnyal kipróbálni, ti miért nem kerestek valakit a rosszlányok.hu -ról?

Figyelt kérdés

Lányok, akik szeretnétek lánnyal kipróbálni, ti miért nem kerestek valakit a rosszlányok.hu -ról?


Tudom-tudom mit fogtok mondani!

De gondoljátok csak végig!

Ha itt a gyakorit nézzük a kérdések 90 százaléka arról szol, hogy: kiszeretném próbálni lánnyal, hogyan hol lenne rá lehetőségem….

Higgyétek el, hogy én is sokat filóztam ezen! Évekig tartott, mire rászántam magam!

Nekem is le kellett győznöm a fenttartásaimat! De végül olyan lányt választottam sok agyalás után, aki szimpatikus és megfogott már a bemutatkozás van az adatlapon!

Én most titeket kérdezlek! Ki gondolt már arra, hogy a rosszlányokról keresgéljen? És aki viszolyog ettől az miért viszolyog? Érvek ellenérvek! Remélem értelmesen tudunk beszélni a témáról.

(30 L)



2022. ápr. 8. 14:04
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
7%
Beletrafáltam.Igen, "agresszív" vagyok, mert utálom a mindenbe belekötő, IQ hiányos, mégis másokat lenéző idióta prolikat, mint, amilyen te vagy carrera.
2022. ápr. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
0%
De a lepontozók kedvéért megsúgom, hogy nézzétek csak meg a kérdező kulcsszavait a kérdése alján.Ugye nem "szerelem" van ott carrera, talán te is el tudod olvasni a kevés IQ-ddal is!!
2022. ápr. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
86%
Az IQ a matematikai intelligenciát számszerűsíti csak az intelligencia 7 típusából, nem az egyén teljes értelmi szintjét. Te nem az igazság és a jó érzés valamiféle félreértett kereszteslovagja vagy, hanem szimplán rövidlátó és buta vagy. Némi túlérzékenységgel és az önkritika totális hiányával kiegészülve. Nem önigazolást kéne gyártani a hisztérikus és paranoid viselkedésre, hanem inkább elgondolkozni, hogy mi romolhatott el a pszichédben, ha minden egyet nem értést személyes sértésnek vagy kötekedésnek veszel. Ilyen magatartással nem csoda, hogy csak olyan visel el, akinek a megélhetése múlik rajtad. Szerencsére egyik se az én problémám. Kínlódjanak veled a többiek.
2022. ápr. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
97%

23: A szerelemről másik hozzászóló beszélt, te ostoba liba. -.- Én az a hozzászóló vagyok, aki a prostitúció, mint történelmi elnyomóeszköz kezdetű okfejtést írtam a "szex nem szolgáltatás" felszólaláson kívül.


Most, hogy ezt tisztáztuk, elmagyarázom úgy, hogy te is megértsd.


A szexuális vonzalomért ugyanúgy, mint a romantikus vonzalomért az agyban lezajló komplex, biokémiai folyamatok felelnek. Megveheted valakinek a testét pénzért. Megveheted pénzért azt is, hogy színészkedéssel elhitesse veled, hogy élvezi az aktust. De azt, hogy szexuálisan vonzónak tartson, vágyjon a testedre nem veheted meg. Nem nyúlhatsz bele a hormonháztartásába pénzzel. Ezért nem szolgáltatás a szex. Mert a kölcsönös vonzalom az alapja. Mert anélkül nem ér semmit. Fene akar ágyba bújni olyannal, akit nem gerjeszt be. Csak azoknak a lúzer férfiaknak elég a kényszeredett illúzió is, akik nem tudnak olyan nőt szerezni, aki akarja is őket.

2022. ápr. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
0%
(Az előző komment a 23-as komment folytatása, a 22-es válaszolónak címezve.)
2022. ápr. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
0%

00:17

Az te vagy.Nem egy kérdésemhez írogattál több felhasználónévvel, ami akkor derült ki, amikor privátban írogattál nekem többről miután sorban letiltottam egyet-egyet.Te szerencsétlen, én ilyenekre nem szorulok rá, soha életemben nem mennék prostihoz.Annál sokkal többre tartom magam.Csak az olyan csúfságok járnak prostihoz, amilyen te vagy, nekem akarnak fizetni pasik, hogy legyek velük, de már nők is tettek ajánlatot!😉 Illetve sok nő tévesen azt hiszi megkaphat ingyen egy ilyen jó nőt, mint, amilyen én vagyok egy átlagos külsővel... Hàt tévednek.Ennyire ne parázz, hogy lebuksz az adminok előtt a sok regisztrációddal.Amúgy engem már làtott igazságügyi elmeszakértő is, nincs problémám.Viszont téged nem ártana megnéznie, mert gyanús, hogy skrizofén vagy, ahogy válaszolgattál magadnak a kérdésemnél.És tuti máshol is ezt csinálod, nem csak anno az én kérdésemnél.Bele is zavarodtál, hogy melyikről válaszoltál vissza nekem te szerencsétlen idióta proli.És ne zaklass tovább, ahogy privátban tetted 4 regisztrációról, mert nem bukok az olyan proli csúfságokra, mint, amilyen te vagy!

2022. ápr. 10. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
0%
Mellesleg 00:17-es idióta, a gyógyszer hatása alatt állásra reagáltam meg arra, hogy a szex nem szolgáltatás.De mindkettőt te írtad, úgyhogy húzzál máshova szórakozni a mentális problémáiddal!
2022. ápr. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
26. Édes istenem, ilyen egy primitív ribåncot
2022. ápr. 10. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
76%
Jaj, mennyi hülye.
2022. ápr. 10. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

Ejnye, gyerekek!

Micsoda indulatok szabadultak el itt?! Csak pár napig nem figyelek rátok, és már megkezdődött a személyeskedés! Hagyjátok ezt abba!

Nem gondoltam, hogy ezzel a kérdéssel ekkora gyűlöletet szítok itt…

2022. ápr. 10. 09:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!