Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, akik szeretnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szende-lány kérdése:

Lányok, akik szeretnétek lánnyal kipróbálni, ti miért nem kerestek valakit a rosszlányok.hu -ról?

Figyelt kérdés

Lányok, akik szeretnétek lánnyal kipróbálni, ti miért nem kerestek valakit a rosszlányok.hu -ról?


Tudom-tudom mit fogtok mondani!

De gondoljátok csak végig!

Ha itt a gyakorit nézzük a kérdések 90 százaléka arról szol, hogy: kiszeretném próbálni lánnyal, hogyan hol lenne rá lehetőségem….

Higgyétek el, hogy én is sokat filóztam ezen! Évekig tartott, mire rászántam magam!

Nekem is le kellett győznöm a fenttartásaimat! De végül olyan lányt választottam sok agyalás után, aki szimpatikus és megfogott már a bemutatkozás van az adatlapon!

Én most titeket kérdezlek! Ki gondolt már arra, hogy a rosszlányokról keresgéljen? És aki viszolyog ettől az miért viszolyog? Érvek ellenérvek! Remélem értelmesen tudunk beszélni a témáról.

(30 L)



2022. ápr. 8. 14:04
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
40%

Ha prostihoz megyek akkor a sex bizony szolgáltatás marad. Engem beindit az a csaj megakarom dugni megyek és fizetek egy szolgaltatásért.

Az hogy ő beindult-e tőlem vagy vonzodik hozzám ,hidegen hagy ahogy az sem,izgat tulsagosan hogy a fodrásznak tetszik e a hajam vagy sem.


Én prostihoz ebben az esetben nem mennék....már. Mert probáltam és csalodtam. Viszont a masszázs-os történetben nem. Sőt az jobb is volt mint vártam.

Persze ehez kell hogy a lány valoban bisex legyen és ne csak pénzért mimelje.

2022. ápr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező, téged ki bérelt fel, hogy ezt az ocsmány, k*vaközvetítő weboldalt itt reklámozd?


Nem tudom, belegondoltatok-e már, hogy kik hirdetik ott magukat. Lehetnek, akiket kényszerítenek rá, és kénytelenek előtted eljátszani a jópofit. Sokan megbánják később, akik ott hirdettek, amikor már normális kapcsolatot akarnának. És akik igénybe veszik őket, ők is megbánják később sokan. És jön a kérdés, hogy be merjem-e vallani a páromnak, hogy kihez jártam. És lenne egy normális kapcsolat, család és tönkremegy emiatt. Érdemes lenne ebbe belegondolni, mielőtt ilyen ocsmányságot reklámozol itt. Nem mindenki azért hirdeti ott magát, mert annyira azt akarja csinálni, és nem tudhatod, miken megy keresztül, ti meg csak a húst látjátok benne.


Amúgy meg hiába adott meg a kérdező kulcsszavakat, ettől még nem fog mindenki úgy gondolkozni, mint ő, és nem azok a szempontjai, mint neki. Ha tetszik, ha nem.

2022. ápr. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
61%

Szánalmasnak érezem ezt... Fizetni a szexért?

Inkább várok éveket mire leszek egy több mint barátnőm:D


22/L

2022. ápr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Gondolkodtam rajta vagy legalábbis olyanon, aki csak masszíroz. Mivel még nem próbáltam úgy gondoltam, hogy talán megtapasztalom, hogy milyen hatással van rám egy ismeretlen nő keze. De inkább itt próbálkozom. Sosem voltam nővel, még csók sem volt, de nem úgy képzelem el, hogy lerakok x ezer forintot és konkrétan megdug. Én úgy képzeltem el, hogy néhányszor találkozunk, elmegyünk közösen néhány helyre, hogy jobban megismerjük egymást. Majd ha valóban kialakul egy bizalmi szint, akkor szóba jöhetne egy kis romantika: gyertyafényes borozgatás a fürdőkádban, olajos masszázs, sok csók és simogatás. Aztán ha bénázunk akkor max nevetünk egyet és majd legközelebb mehetünk kicsit tovább. Én így képzelem de kétlem hogy egy prostinak fizetek egy egész estét, hogy meghitt legyen az első. :D Ott szoktam ismerkedni, de általában senki sincs a környékről, pedig fiatal vagyok. Társkeresőre pedig nem adnám a nevem, mert a környezetem nem tudja ezt a hajlamomat.:)
2022. máj. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!