Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, akik szeretnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szende-lány kérdése:

Lányok, akik szeretnétek lánnyal kipróbálni, ti miért nem kerestek valakit a rosszlányok.hu -ról?

Figyelt kérdés

Lányok, akik szeretnétek lánnyal kipróbálni, ti miért nem kerestek valakit a rosszlányok.hu -ról?


Tudom-tudom mit fogtok mondani!

De gondoljátok csak végig!

Ha itt a gyakorit nézzük a kérdések 90 százaléka arról szol, hogy: kiszeretném próbálni lánnyal, hogyan hol lenne rá lehetőségem….

Higgyétek el, hogy én is sokat filóztam ezen! Évekig tartott, mire rászántam magam!

Nekem is le kellett győznöm a fenttartásaimat! De végül olyan lányt választottam sok agyalás után, aki szimpatikus és megfogott már a bemutatkozás van az adatlapon!

Én most titeket kérdezlek! Ki gondolt már arra, hogy a rosszlányokról keresgéljen? És aki viszolyog ettől az miért viszolyog? Érvek ellenérvek! Remélem értelmesen tudunk beszélni a témáról.

(30 L)



2022. ápr. 8. 14:04
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
75%
A prostitúció a nők kizsákmányolásának az egyik legrégebbi eszköze; a nőt egy tárggyá degradálja, amit megvásárolhatsz, és kedv szerint használhatsz. Nem tudnék ebben részt venni. Nem tartom undorítónak, koszosnak vagy bármilyen módon alacsonyabb rendűnek a prostituáltakat a többi nőnél, nagyon sajnálom, aki arra kényszerül, hogy ilyen módon tartsa fenn magát. Hiába kap érte pénzt, ez akkor is egy kényszer. Úgy érezném, mintha megerőszakolnám szerencsétlent.
2022. ápr. 9. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
0%

1:mert kevés leszbi/bi lány van.

2:van jobb fizetős megoldás is :)

2022. ápr. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
5%

14:39

Van jobb fizetős megoldás is?Vagyis?

2022. ápr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
87%
Mert nem fizetek szexért
2022. ápr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudom mi ez a nézet.Valaki képes vagyonokat költeni pl fodrászra.Kozmetikusra.Amit otthon ugyanúgy megcsinálhat.Vagy a körmeit a körmös helyett.De szexért nem fizet.Az is egy szolgáltatás.LOL
2022. ápr. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
99%
15. Nem hiszem, hogy anyagi okok miatt nem költene vki szexre, hanem mert úgy neki nem esne jól. Szexet nem egy szolgáltatásként fogja fel
2022. ápr. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
86%
A szex nem mindenkinek szolgáltatás! Alap esetben a hajkészítés nem olyan intim dolog mint a szex! Nem mindenkinek csak egy suttyó szolgáltatás, hanem szerelmes tevékenység, de abba nem avatlak bele mert a végén megijedsz.
2022. ápr. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
76%
A szex nem szolgáltatás!
2022. ápr. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
0%

23:18

A kérdező is úgy kezeli a kérdést.

És joggal.A szex bizony egy szolgáltatás, ahogy a masszázs is.Ott is levetkőzöl...

Mellesleg az itt szexet nővel kipróbálni akaró nők nem szerelmeskedést keresnek,hanem kalandozni akarnak nővel!!!!!!Fel bírod fogni?!Tudom nehéz, de próbáld meg!Az az ijesztő, hogy te ilyen sötét vagy, nem más, carrera meg ki tudja még mik voltak a neveid itt gyakorin.Kisebb gondom is nagyobb annál, hogy megjegyezzem a sok regisztrációdhoz tartozó felhasználóneveket lúzer!

2022. ápr. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
88%
19: Te valamilyen gyógyszer hatása alatt állsz? Indokolatlanul vagy ennyire agresszív és hisztérikus.
2022. ápr. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!