Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért akarnak a leszbikusok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak a leszbikusok férfiasan kinézni, ha „undorodnak“ a férfiaktól??

Figyelt kérdés

Persze, nem mind!


De nagyon sokan szándékosan úgy öltöznek, tüsire borotválják a hajukat, mély hangon beszélnek, sokan bogyókat szednek meg le akarják operáltatni a mellüket…

Tehát abszolút nem nõiesen, nem klasszikusan nõiesen akarnak kinézni, öltözködni.

A legtöbbjük fiús!


De miért, ha nem is a pasikra gerjednek?

Mondhatni undorodnak tõlük, nem tetszenek nekik, akkor miért akarnak mindenáron olyanok lenni??? :))))



2022. aug. 18. 03:01
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
19%
Nem kell fel húzni ám magad 😂 értem az írásodból és jókat nevetek rajtad. Főleg ahogy megfogalmazod kulturáltan szak szavakkal a mondani valód 😂 nem még mindig nem győztél meg. És de .. férfias testük van. Tudod aki keményen neki áll edzeni elég férfias lesz. Csak írd be a neten. Sok férfias nőt dob ki. És a pasiknak sem jön ám be nem csak a leszbiknek. Igenis egy leszbit egy női test indít be még mindig aranyom 😅 akit be indít egy agyonra edzett.. macsós pasis járású és kinézetű csaj az NEM leszbikus . Az szép lenne ha csak a nunus lenne csak a fontos minden leszbinek. 😅 szerinted de most komolyan logikusan nem ilyen biológiai humbukokkal amiket te beszélsz.. egy full féfias nő egy leszbikusnak be jön ? Neked se jön be tudtommal.. miért is? Mert úgy néz ki kint egy pali.. mikor már semmi nőiesség nincs akkor mégis mi fogja meg egy leszbikust külsőleg ? Mikor abba se biztos hogy ha be nyúl alá mi lesz ott? 🤣🤣 nekem tudod mi a pofátlanság? A kamu lmbtq tagok.. a sok kamu biszex meg stb. Az oroszok kevesebben vannak. Még mindig a kérdező mellett állok.. igaza van. Akinek be jönnek az ilyen jellegű nők nem leszbik hanem BISZEXUÁLISOK. És mégegyszer mondom nekem semmi bajom az ennyire fiús lányokkal. Nekem nem jön be de egy biszexnek tökéletesek. Itt le is zárom mert egyáltalán se a stílusunk nem egyezik se a véleményünk. Élj abba a tudatba hogy csak a nunci számít nekünk. Feromon.. az .. majd mikor fel nézel nyalás közbe és a kockákat látod a hasán ott lesz a feromon..
2022. aug. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

“ sokan bogyókat szednek meg le akarják operáltatni a mellüket…”

Őket nem leszbikusnak hanem transzneműnek hívják.

2022. aug. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
86%
Akinek egy természettudomány "humbug" (a helyesírással karöltve) nyilván komolytalan egy normális beszélgetéshez. Sebaj, mindig kellenek műveletlen, egyszerű észjárású emberek a világnak.
2022. aug. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
29%
Akkor írjon már ide legalább egy leszbikus aki tényleg csak a nőket szereti . Hogy ha pl egy szórakozóhelyen lát egy férfi járású, rövid hajú, féfi ruhában ,levő nőt akinek van 50-es karja. Az tetszene neki és oda menne? Vagy esetleg ha oda menne hozzá közel és észre venné hogy nő mert pl látja hogy van melle.. mit tenne? Mert az emberek nagy része külső alapján kezd el ismerkedni. Egy leszbikus barátom sincs aki be indulna egy ennyire nagyon férfias nőre. Egy sem. Lehet itt bioszozni meg feromonozni. Társkeresőn nem mennének jobbra és szórakozóhelyen is el mennének mellettünk mivel azt hiszik férfi mivel úgy néz ki!! Mondom én imádom a fiús lányokat is addig még látom benne a nőt messziről is. Nincs velük bajom. De itt nem erről van szó hanem azokról akik már tényleg olyanok hogy alig tudod megmondani hogy fiú vagy lány. Még lehet közelről is. Oké hogy van petefészke stb ahogy te fogalmazol 😂 én egy szóval nem mondtam hogy nem nők. En azt mondom hogy már majdnem pasik pont ezeken kívül amiket fel soroltál. Elég sok leszbit ismerek. Nagyon sok nőies leszbi fiús lánnyal van de az összesen látni hogy lány messziről. Egyik fiús lány ismerősöm se olyan hogy nem lehet eldönteni hogy mi van… és egy nőies leszbikus lányt sem láttam még le állni egy full fiús lánnyal. Ritka mint a fehér holló mert tényleg általában transzok akik már ennyire férfiasak. Van pár aki szintén mégis nőnek vallja magát es leszbikus. De nem a leszbik legyeskednek körülöttük. Én az interneten élek. A tiktokon. Rengeteg leszbi vesz körül es rengeteg leszbit ismerek. Rengeteget beszélek velük minden féléről. Tudom hogy mit beszélek. De én itt be is fejezem mostmár tényleg. Legyél ebben a tudatban hogy van leszbi akinek ilyen lányok tetszenek. Megsúgom még mindig biszexek.
2022. aug. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
88%

Itt eddig egy valaki látta meg a hibát a kérdésben, a többiek a hülyeségen vitatkoznak.

Azok, akik annyira férfiasra változtatják a külsejüket, transz-ok. Aminek semmi köze a leszbikussághoz. Ők pont olyanok, mint a női ruhába bújt férfiak, akik nőként érzik jól magukat. De lehetnek akár heterók is. Az, hogy ki milyen nemünek érzi magát, nem függ a szexuális orientációtól.

2022. aug. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
95%

Imádom amikor minket "férfigyűlölőknek" meg olyan "lezbinek" titulálnak minket akik "le akarjuk a mellünket operáltatni" xD

Olyan jót röhögök a sok iskolázatlanon akiknek halvány fingjuk nincs az LMBTQ közösségről. xD

Leszbikus vagyok én is, de nem jelenti azt hogy én "férfiasan" akarok kinézni!

Az egy más kategória, ők a "Butch/Stone butch" leszbikusok, na ők a férfias stílusú leszbikusok.

Én mindig is nőies akarok maradni és a nőies lányokkal tudnám jobban elképzelni az életem.

Ízlések és pofonok.

Kérdésed viszont totál hülyeség, fogalmad sincs az egészről!

Azt javaslom olvass cikkeket a leszbikusságról és az LMBTQ társadalomról és majd meg fogsz világosodni (remélhetően)...

2022. aug. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Kedves 16.

köszönöm válaszod.

Szándékosan ùgy kezdtem, hogy nem mindegyikük, és „többsége“ fiús.

Én nagyon sokról messzirõl levágom, mi a szitu, mert annyira furán pasisak, nem törekednek a nõies csinosságra.

Mellel is, nemcsak anélkül :)


Nem állt szándékomban sem ítélkezni, sem megbántani.

Kérdésem szerintem nem hülyeség :)

2022. aug. 18. 17:23
 18/29 anonim ***** válasza:
92%
"Szándékosan ùgy kezdtem, hogy nem mindegyikük, és „többsége“ fiús." És már itt marhaságot írtál. Nem fiús a "többségük".
2022. aug. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
94%
A kérdező nagyon nincs képben.
2022. aug. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
92%
Tipikus csávó: Csak a fiús csajokat hiszi leszbikusnak, mert ha valaki nőies, az ugye csak hetero lehet a fejecskéjében. Nehogy már ne akarjon hapsit az aki szép.
2022. aug. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!