Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért akarnak a leszbikusok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak a leszbikusok férfiasan kinézni, ha „undorodnak“ a férfiaktól??

Figyelt kérdés

Persze, nem mind!


De nagyon sokan szándékosan úgy öltöznek, tüsire borotválják a hajukat, mély hangon beszélnek, sokan bogyókat szednek meg le akarják operáltatni a mellüket…

Tehát abszolút nem nõiesen, nem klasszikusan nõiesen akarnak kinézni, öltözködni.

A legtöbbjük fiús!


De miért, ha nem is a pasikra gerjednek?

Mondhatni undorodnak tõlük, nem tetszenek nekik, akkor miért akarnak mindenáron olyanok lenni??? :))))



2022. aug. 18. 03:01
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Nem igaz, hogy azt hiszem, csak a fiúsak leszbikusan!

Pl. Gia Carangi modell is ha jól tudom leszbikus, és gyönyörû volt. Nem vagyok teljesen mûveletlen.


Jó, akkor úgy kérdezem, hogy az a rengeteg pasis leszbi miért csinálja. Akkor nem a többség, na tessék.

Erre bezzeg nem jön értelmes válasz.

2022. aug. 18. 20:47
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem, tessék: mert nekik az tetszik.

Nem a férfit akarják utánozni. Csak szeretik az izmokat magukon, a bixert kényelmesebbnek találják, szerintük a rövid haj jobban áll nekik. Ennyi. Nem kell belelátni semmit.

2022. aug. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
75%

Előbb talán tudnod kéne a fogalmakkal tisztában lenni.

Például: Aki a mellét leoperáltatná, az transznemű, nem leszbikus.

Attól meg mert valaki fiús még NEM fiú. Attól mert undorodik/nem szereti a pasikat lehet fiús.... Semmi összefüggés. Nem is értem a sötét agyadat.

Ja! És ha egy nő leszbikus akkor is vonzódhat fiúsabb nőhöz mert az AKKOR is egy NŐ. Csak a stílusa más. Jaaaaa és a felcsatolhatóst is szeretik néhányan, várj ezt is elmagyarázom, mert úgysem jönnél rá. A hüvelyben vannak ám olyan pontok amiknek az izgatása jó érzés. Valakinek az ujj is elég, van aki nagyobb dolgot szeretne. De nem lehet egy gitár alakzatú valamit betenni. Az ujj is akkor ennyi erővel.arra utal hogy "hetero" mert hosszú valami?!?

Arra vágynak hogy NŐ "dugja" őket. NEM egy pasi. Vágod??

2022. aug. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
23%
A f.rokkal még kb. nincs is bajom. Transz nővel aki akár nincs még átoreálva is összejönnék. A férfi AGY, mentalitás, szag, fuuuuj. Az amitől undorodok. Most lehet mondani hogy akkor biszexuális vagyok. Legyek. Erre csak annyit mondok, hogy az életben nem fogsz hetero pasival látni aki pasi testben, lélekben!
2022. aug. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

23. Összevissza hablatyolsz hüvely izgatásról meg minden baromságról, aminek semmi köze a kérdéshez :)

Nõ nem tud nõt megdugni, az egyszer biztos. Magyarázhatod a hülyeséged, de hiába :))

és még személyeskedsz is és lesötétezel.


Pont hogy az összefüggés akarnám megérteni, hogy miért teszik magát rengeteg leszbikus még extra fiúsabbá, amikor egy férfikép számukra nem is vonzó. Nem fiúsnak születtek, igenis szándèkosan úgy öltöznek, zselézik a tüsi hajukat, a mellüket leszorítják. Stb.


Légyszi kímélj meg a továbbiakban a zagyva, ide nem illõ válaszaidtól :)

2022. aug. 18. 22:25
 26/29 anonim ***** válasza:
96%

Mindenkinek átmosta a fidesz-propaganda az agyát, hogy ennyire nehéz felfogni, hogy a fiússág és a lányosság puszta illúzió?


Azt meg már legalább négyen a szádba rágták, hogy aki leszorítja vagy leveteti a mellét az transznemű, nem leszbikus.

2022. aug. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
95%

Mennyi értetlenkedés! Szemezgettem a válaszokból is, amikre szeretnék reagálni, mert az agyam kiég tőletek.


"Miért akarnak a leszbikusok férfiasan kinézni, ha „undorodnak“ a férfiaktól??" - A leszbikusság nem egyenlő azzal, hogy valaki undorodik a férfiaktól. Egy hetero sem undorodik a saját nemétől pusztán csak azért, mert az ellenkező nemhez vonzódik. Nagy általánosságban nem akarnak a leszbikusok férfiként kinézni. Én sokkal több heteroszexuális nőt ismerek, akik férfiasabbak. Nekik ez a vonal tetszik. Persze ismerek fiús leszbiket is, de sokkal kevesebbet. A külső nincs ilyen szoros összefüggésben azzal, hogy ki kihez vonzódik. Az embereknek egyszerűen van egy stílusuk, egy önmagvalósítási eszközük, amivel kifejezhetik önmagukat. Az öltözködés épp egy ilyen dolog. Sok kislány kötődik jobban az édesapjához, sok kislány nő fel több fiú testvér mellett, közülük is a fiúsabb stílust választják többen akár öltözködésben, akár érdeklődési körben. Vagy inkább mondanám lazább stílusnak, mint férfias viselkedésnek. Így szocializálódtak, erősebb volt a férfi példakép előttük.


"De nagyon sokan szándékosan úgy öltöznek, tüsire borotválják a hajukat, mély hangon beszélnek, sokan bogyókat szednek meg le akarják operáltatni a mellüket…" - Az már transznemű férfi, nem pedig leszbikus nő és akármelyik nemhez vonzódhat.


"De miért, ha nem is a pasikra gerjednek?" - ? Te melyik nemre gerjedsz? Férfiakra? Valószínűleg hetero vagy, mert nagyon tájékozatlan vagy a témában. Tegyük fel, hogy hetero, nőies nő vagy. Logikád mentén haladva, te miért akarsz nőcisen kinézni, ha nem a nőkre gerjedsz? Ugye ebben érzed, hogy butaságot kérdeztél?


"Mondhatni undorodnak tõlük, nem tetszenek nekik, akkor miért akarnak mindenáron olyanok lenni?" - Ha valaki undorodik a fériaktól, nem azért van, mert a férfi ruhák, férfias stílus nem tetszik neki, hanem azért, mert nem képes férfiak iránt vonzalmat érezni és magától a gondolattól is undorodik, hogy egy férfi szexuális céllal megérintse őt.


Megy a vita azon, hogy egy 100%-ban leszbikus nőnek nem jön be egy férfias külső. Nyugodtan lehet szidni, lepontozni, de én is így gondolom és az, aki ezt össze is foglalta, nem csak a személyes véleményét írta le, nem kell lepontozni, mert az összes leszbikus ismerősöm ezen a véleményen van és ha ezt már ennyi ember így gondolja, akkor nem vergődni kell, hanem elgondolkozni rajta. Ha valaki nőt szeret, akkor nőt szeret és nem egy férfi fejet akar maga előtt látni állandóan, hanem a számára gyönyörű nőt. Lehet pattogni, de nem csak az a fontos, hogy valaki alatt pin@ legyen, hanem az is, hogy ruhában is lásd benne a nőt és a nőiessége ne csak abban merüljön ki, hogy érzed a csiklóját, amikor épp nyalod. Semmi gond, ha valaki olyannal van, akiről mindenki azt gondolja, hogy pasi, csak az ne nevezze magát leszbikusnak. A kedves habzó szájjal vergődő leányzóhoz egy kérdés; ha egy hetero nő elé raknánk egy pasit, aki úgy néz ki, mint... mit tudom én, Jennifer Lopez, csak nem lenne melle és f@sz lenne a gatyájában... nos, kedvesem, szerinted hány hetero nő érdeklődését keltené fel? Segítek, 0. Mert heteronak nem kell ennyire nőies férfi, ahogyan leszbikusnak sem kell az annyira durván férfias nő, teljesen mindegy, hogy a biológiai neme szerint mi van a lába közt.

Ismerek transzneműt, aki teljesen pasis, egyetlen egy leszbikus sem foglalkozik vele, csak hetero nők, mert azt hiszik róla, hogy férfi. Full leszbikusnak nem kell ilyen és ezen nem változtat az sem, hogy képtelen vagy ezt felfogni.


"Rengeteg afrikai kultúrában van icipicire vágva a nőknek a haja, és viselnek olyan ruhákat, amik a főbb nemi jellegeiket elfedik. Az indiai és az arab nők meg masszívan szőrösek" - De még ezek sem jelentik azt, hogy az összkép férfias lenne. Rövid hajjal, szőrrel, konzervatív megjelenéssel is sugározhat valakiből nőiesség.


"Csillagom, olyan nehéz felfogni, hogy a te szubjektív ízlésed nem rejt egyetemesen alkalmazható igazságokat magában? :P" - Írod ezt úgy, hogy a te véleményed még szubjektívebb, mint az övé és csak fújod a hülyeséged. Ő a leszbikusok véleményét képviseli, ahogyan én is. 30 éves leszbikus nő vagyok. EGYETLEN EGY leszbikust sem tudok neked mondani, aki a full pasis nőkre gerjedne. De biszexuálist tudok és ez nem szubjektív vélemény, ez mind tény. Érintett vagy? Vagy mi a probléma, hogy ennyire felhúzod magad ezen?


Azt hiszem, a mai világban, ahol már eléggé elterjedt az online világban való ismerkedés, oly felesleges a biológiával dobálózni, mert egy kép alapján te nem fogod érezni a kiáradó feromonokat senkinél sem. De azért ne menjünk el amellett, hogy például egy PCOS beteg nő több tesztoszteront termel, mint ösztrogént, mégsem leszbikus mindegyik és mégsem gerjednek rájuk a tesztoszteront kiszagoló hetero nők és nem fordítanak hátat nekik a hetero férfiak. Ne vicceljünk már!


"Fenntartom, hogy korlátolt és pofátlan dolog felülbírálni valakinek az identitását, nem is igazi nő, hanem transz, nem is igazi leszbikus, hanem a frász tudja micsoda." - Ebben azért igazat adok neked. Nem kellene cimkéket ragasztanunk senkire sem. Mindenki olyan, amilyen.


"Jaaaaa és a felcsatolhatóst is szeretik néhányan" - 30 éves leszbikus vagyok és gyűlölöm!


"Nõ nem tud nõt megdugni, az egyszer biztos." - Miért, csak f@szt lehet bedugni valakibe?


" Nem fiúsnak születtek, igenis szándèkosan úgy öltöznek, zselézik a tüsi hajukat, a mellüket leszorítják." - Ne keresd az összefüggést, mert te itt nem a leszbikusokról beszélsz, hanem a fentebb többször említett transzokról.

2022. aug. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
93%
Akikről beszélsz kérdező, azok transzok és nem leszbik.
2022. aug. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
89%

Butch leszbikus vagyok, volt leszbikus barátnőm 2 is. Nekik tetszett az erő amit sugárzok, meg ez a stílus is. Azért mert férfias vagyok még nő vagyok.

Én így érzem magam jól ahogy vagyok, nem lennék csajos, nem szeretem a női ruhákat, sem a kozmetikumokat, sem egyebeket, mert igaz van benne egy olyan is, hogy ezek nem praktikusak, a másik ok, hogy ezek nem tetszenek.


Butch és butch között is van különbség. Akik meg bogyóznak azok meg már transzok.


Nem utálom a férfiakat, fiúkkal nőttem fel, és tök természetes volt az, hogy a nőket szeretem, még nekik is, egy percig nem kérdőjelezték meg. Persze azóta felnőttem, és vannak akik nem hiszik el és majd "meggyógyítanak".


Ízlések és pofonok, a világ nem fekete és fehér, vannak akiknek nem tetszenek a fiúsak, vagy a lányosak... Na és, ne kelljen már mindig valaminek megfelelni. Kit érdekel mit gondol Pista, vagy Jucika vagy akárki? A vonzódást amúgy sem mi döntjük el, akkor meg nrm mindegy ki milyen emberhez vonzódik?

2022. aug. 20. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!