Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek leszbi a csaj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek leszbi a csaj?

Figyelt kérdés

Nyaraltam Dél-Amerikában (nő vagyok) és megismertem egy fiatal csinos latin csajt,akivel eljártam szórakozni,együtt ittunk,fürödtünk,stb.,majd egyik alkalommal fürdés közbwn véresre karmolta az arcomat.

Szemmel láthatóan ezen nevetett a csaj.

Szerintetek leszbi? Azért csinálta?



2022. aug. 31. 16:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Pszicho,azért😄😄
2022. aug. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Inkább elmebeteg kategória. Egyébként nem mindegy ha a csaj Dél-Amerikában, te meg már itthon?
2022. aug. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ettől senki nem leszbi. Max elmebeteg vagy pszichopata
2022. aug. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap egy másik kategóriában is volt ehhez hasonló kérdés,képpel mellékelve. Nem te voltál ott is a kérdező? Egyébként ahogy én láttam a képen, elég mély sebek voltak :/.

Szerintem inkább idegbeteg,vagy szadista hajlamu lehetet a csaj. Nem kérdezted meg minek durvult el ennyire?

2022. aug. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze a leszbikussághoz annak ha valaki agresszív barom?
2022. aug. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező uzidre váloszolva, ha mély a karmolás, akkor bizony lehet marad nyoma.
2022. aug. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Jaaj, te vagy az, aki a sebekre élvez? Már legalább 3 kérdést láttam tőled. Legutóbb pl pasi voltál, akit medencében karmolt le a szeretője és kérdezgetted, hogy a feleségednek mit hazudj, meg privátoztál, hogy szerintem marad-e nyoma.
2022. aug. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki ide jószándékkal válaszol had mondjam el kamu az egész story. 20. Képet küldi ide nekem privátba a csaj. Először a csaj kormerol utána meg a csajról. Két csajról küldött képet a két csaj hasonlít de rohadtul látszik hogy nem ugyanarról a csajról van szó.
2022. aug. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
8# nekem azt' mindegy, válaszoltam neki, mostmár nyugodtan alszom. Letudtam "kötelességem" :D 6# voltam
2022. aug. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2022. aug. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!