Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos nem tudok ellenállni az érzéseimnek, bele szerettem a barátnőmbe (ő is nő) . Régebben egy játék alkalmával volt köztünk kisebb puszik,pusziltam a hasát ,megfogtam a mellét. Neki tetszik valaki, szerelmes belé elvileg,de sajnos néhány alkalmi dolognál több köztük nem lesz. Viszont én ott lennék neki, mellette lennék, lelkileg is ,nem csak szexuálisan,bár az igaz , hogy szexuálisan is annyira vágyom rá. Nem bírok egyszerűen magamnak parancsolni egyszerűen úgy érzem ha mégegyszer elfojtom a vágyam,akkor abba bele halok. Mit tegyek? Távolodjak el tőle? Vagy várjak rá hátha lesz belőle valami? Nem zavarja,ha fogom a combját, viszont amikor poénból mondtam, hogy huncutkodjunk a buszon,azt mondta ő nem leszbikus,de annyira fura, máskor meg azt mondja hogy már azt is megnézi , hogy két nő egymást kényezteti......
dec. 20. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Dolgoznék magamon.

Nem azzal van a gond, hogy te leszbikus vagy, hanem azzal, hogy beleképzeled, hogy ő is. Csakmert fantaziál ő is néha.

Ez nem barátság eleve, ha nem tudsz őszintén megnyílni. Kapcsolat pedig sosem lesz.

Pszichológus segít elfogadni magad.

dec. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elég lenne az intimitás is.
dec. 20. 15:57
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Bizonytalan. Idő kérdése, és engedni fog.
dec. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Legyen igazad Kedves 3as!❤️
dec. 21. 05:41
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj velle hangulatos kellemes helyen ahol csak ti ketten vagytok!

Te ismeret jobban ,te tudot hofy reagálna ra.

Fantálziálni valaki azért nem jó mert anyira belle élett magadst azt hiszed megtörtént vagy meg.

Ehekyett hangulatos helyen kérdezt meg töle ,ha te hetero vagy de mégis izgat két nö kényezteti egymást akkor csókolj meg és ha ez bejön neked akkor folytathatnánk ha ebbe bellemegy akkor ,csinált úgy dolgokat ,sikerel záruljon a végén.

Mert énis estem olyan hibákba fantálziáltam róla de a valoság egészen más szitu volt ne es ebbe te is vágj belle alakits úgy ,nyertesként gyere ki.


Amugy barátnöt benne lenne ha enkedte fogni a melleit és szájra puzit probálj kettesben lenni velle pl nálat ha egyedül élsz..hangulatos világitással segitsra

dec. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!