Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van ilyen? Nem baj, ha drága,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen? Nem baj, ha drága, ha jó eszköz.

Figyelt kérdés

Van olyan eszköz, amit mindketten egyszerre tudunk élvezni a barátnőmmel? Sima felcsatink van, de az csak egyoldalú élvezet

(Szeretném, ha elkerulnenek a kanos hetero faszik, akik szerint ha jó a felcsati, akkor a pocsuk is és nem, nem vagyok kamu, nem vagyok fiú.)


22/L



dec. 26. 06:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
71%
Nem vagyok kamus, csak pali. Ettől még ajánlhatom a 2 végűt?
dec. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
23%
És a 2 végű mitől lenne olyan jó? Hiszen nem mozog. Bedugod, és ott van. Ettől még senki nem fog élvezni.
dec. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
68%
3-as 🤦🏼‍♂️ mert gondolom, ha leszbikusok, akkor mozognak közben?!
dec. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
#6 nincs ennyi fantáziája gondolom
dec. 26. 08:46
 5/27 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem vegyetek ket vibratort, akar bugyit. Kenyelmes es mind a ketten a sajat elvezetekre tudtok figyelni.
dec. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
#11 ajánlok egy jó pszichológust és érdekelne, hogy ha ekkora bűnnek tartod, mit nezegetsz ebben a kategóriában;)
dec. 26. 09:19
 7/27 anonim ***** válasza:
28%
3as vagyok, van fantáziám, ti meg sosem láttatok ilyet, az tuti. Rögzítve van, a másik fele nem jár ki-be. Esetleg, ha rezeg, talán valakinek jó lehet, de nekem az sem ad elég ingert.
dec. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
28%

Elvileg van olyan felcsatolható ahol benned is van egy kisebb rész? Olyanotok vsn vagy olyat próbaltatok már?

Illetve még pár éve láttam olyat is ami nem statikus, tehát ugyan úgy két végű a felcsatolható viszont kívülről egy nyulekony anyag volt belül meg egy kenenyebb ami tudott mozogni. Oké ezt így most nem biztos hogy jól írtam de csak egyszer láttam.

dec. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
#12 koszi a választ, olyat még nem próbáltunk
dec. 26. 09:36
 10/27 A kérdező kommentje:

#13nak akart menni a hála,


#12 te meg nem tudom hány éves vagy, de valami nem működik ott, ha szerinted 2 leszbikus nem tud mozogni egy stabil tárgyon

dec. 26. 09:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!