Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van ilyen? Nem baj, ha drága,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen? Nem baj, ha drága, ha jó eszköz.

Figyelt kérdés

Van olyan eszköz, amit mindketten egyszerre tudunk élvezni a barátnőmmel? Sima felcsatink van, de az csak egyoldalú élvezet

(Szeretném, ha elkerulnenek a kanos hetero faszik, akik szerint ha jó a felcsati, akkor a pocsuk is és nem, nem vagyok kamu, nem vagyok fiú.)


22/L



dec. 26. 06:59
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
87%

Faj fenntartás? Nézz körbe, vannak szomszédaid? Ha igen, akkor ez nem tema.

Mi leszbik rad hagyjuk, a faj fenntartást, mutathatsz nekunk példat, de mi akkor is a szívünk után megyunk, mert az fontosabb te majom. 🤣

dec. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
54%

Valami ilyesmire gondoltam:

[link]


A mindkét részén mozgó változat másképp nézett ki, az jobban hasonlított egy dupla vegűre ami közepén rögzítve van egy heveder szerűséghez.

Elvileg a két oldalú felcsatolhatók között is van olyan ahol a kisebb is tud mozogni. Persze ár kérdése és hogy nektek mennyire jön be.

dec. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
#16 imádlak, köszi hogy bevedted a seggem
dec. 26. 09:55
 14/27 A kérdező kommentje:
#17 a kisebb része nem csuszna ki a másikból?
dec. 26. 09:56
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg ezt szorosan meg kell húzni és akkor nem, viszont pont ezért az a rész mozgás közben nem is igazán mozog, de gyakorlatil tapasztalatom nincs mert még nem használtam ilyet.
dec. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
#20 nagyon köszi, teszek majd egy próbát a rendeléssel
dec. 26. 10:27
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha van rá lehetőséged akkor lehet jobban jársz ha elmész egy nagyobb szexshoppba és ott körülnézel. Lehet találsz jobbat vagy az eladó is tudhat segíteni.

Persze neten is lehet nézelődni és ott is belefutgatsz valami szimpatikus darabba.

Sok sikert, majd írd meg melyik jött be!

dec. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
A szexshophoz kicsit szegyenlosek vagyunk, aztán lehet tényleg az lesz a legjobb megoldás
dec. 26. 11:05
 19/27 anonim ***** válasza:
52%
Nekem az vált be amelyik egy végű viszont rezeg, a rezgést én is élvezem, meg persze a látványt.
dec. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Mint már írtam az a belső dildó nem mozog, mert beleülsz, rögzíted, és csak ott van. Ezért írtam, hogy hiába van 2 végű, a viselőnek az sem ér sokat. Nem hiszem, hogy megéri pénzt kiadni rá, de próbáljátok ki.

Egy csomó választ töröltek, így nem tudom, hogy nekem szólt-e a kérdés, de 40 vagyok :)

dec. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!