Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan tehetném egyértelmübbé,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném egyértelmübbé, hogy nökhöz vonzódom?

Figyelt kérdés

Elég félénk vagyok, így én nem fogok randira hívni valakit, viszont talán ha jobban látszana, hogy leszbikus vagyok, akkor elhívna engem egy kedves aranyos lány randizni.


A stílusaom egyértelmüen nöies és így érzem önazonosnak magam, ezért nem szeretnék a ruháimon változtatni mert jól érzem magam a börömben. Szivárványos karkötöt szoktam hordani, és rövidek a körmeim is de valamiért sokszor az sem elég utalás. Egy barátnöm szerint a kisugárzásomon túl nöies, ezért nem gondolja senki. Mit tehetnék, hogy egyértelmübb legyen mások számára?



márc. 24. 23:11
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Mindenkinek Köszönöm az értelmes válaszokat.


Kedves utolsónak pedig: ha nem a saját fröcsögéseddel lennél elfoglalva, hanem figyelmesen elolvasod a kérdést és esetleg némi empátia is megjelenik benned, akkor eszedbe juthat, hogy a kérdést azért írtam ki, medt tényleg érdekel és ez nem vonja maga után, hogy én nem teszek érte semmit.


Nem a sült galambot várom, de sajnos elöfordult már velem, hogy valaki megjegyezte, hogy ha tudta volna 1-2-3 éve, hogy van esélye akkor megpróbálta volna mert tetszettem neki. (azóta van kapcsolata) Persze tudom hogy ezen jó kommunikációval lehetne segíteni, de mégis azt gondolom hasznos lenne ha kicsit reprezentatívabb lenne mások felé.


Nem 15 hanem 25 éves vagyok de nem gondoltam, hogy ennek bármilyen jelentössége van a kérdést illetöen.

márc. 26. 10:15
 12/13 anonim ***** válasza:
87%
Elég félénk vagyok : Már itt sajnos eléggé veszett az ügy. Önbizalmat kéne szerezned. Én próbálkoztam már félénk emberhez közelebb kerülni,de nem hitte el magáról,hogy bárkinek is kellene,hiába tetszettem én is neki.
márc. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
75%

A mindennapokban elég kicsi az esélye, hogy leszólítsanak.


Szerintem sem érdemes csak ezért megváltoztatnod a stílusodat. Esetleg ékszerekkel tudsz jelezni, a szivárványos karkötő jó ötlet. Én láttam már lányt a buszon, akinek dupla vénusz szimbólumú nyaklánca és fülbevalója volt. Jól állt neki. Én biszex vagyok, ilyen gyűrűt hordok egy pár napja. Egy leszbi barátnőm néha felrak egy szivárványos sminket.

Érdemes meleg bulikba járni ismerkedni, ott nyilván nem heterók vannak. Viszont ugye sokan nem keresnek komolyat. Sajnos nem könnyű:/

márc. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!