Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért lesz rengeteg meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesz rengeteg meleg öngyilkos?

Figyelt kérdés
én csak lesek... de tényleg. Ennyire figyelemre vágynak? 'Juj b*zi vagyok nézz ide' vagy ez valamiféle újkori elvetemült divat?

2015. okt. 1. 13:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem kedves kérdező,nagyon ostoba ember vagy! Egyrészt ebből kigyógyulni,vagy "kidivatolni" nem lehet! Fogjátok már fel! Elegem van az ostoba,buta,beképzelt,nagyszájú emberekből akik aztán fú de tudják,hogy mi is ez és akkor "én vagyok a Jóska Pista és szerintem meg gyógyuljá ki!" Aki ilyen normálatlanul és mindenféle előzetes tudás mellett tesz fel kérdést,az ne csodálkozzon ha mindenki leírja 8 osztályosnak. Mert valóban,akinek ennyi sütnivalója sincsen,hogy utána olvas az nagyon büszke lehet magára! Te pedig,kedves kérdező,majd akkor mondj hülyeséget,ha utána néztél! Nem fogom feleslegesen 48620-szorra,egy ostoba embernek,aki úgysem értené! Légy szorgalmas és akkor lesz elég eszed,hogy megértsd! A viszont nem látásra!
2015. okt. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
77%
bocsáss meg kérdező de eléggé elmaradott vagy a témában..1.: a melegség nem betegség..2.: nem is divat. Ha divatos lenne, akkor miért szólnának meg érte az utcán? miért nem csinálja ezt mindenki ha divatos? erre még senki nem adott választ soha, de azért divatosnak állítják be..azért lesznek öngyilkosok mert kirekesztették őket. családjuk kitagadja otthonról és kidobják sokukat, mindenki elfordul előlük és egyedül lesznek. persze nem mindenki van ilyen helyzetben aki meleg, én sem például, de aki igen az már jobban örülne ha nem élne..gondolj bele: te hogy volnál képes élni az életed hogy kirekesztenek egy olyan dolog miatt amiről nem tehetsz? különben is ha figyelemre vágyna akkor nem meghalni akarna, csak felhívni a figyelmet magára de annak már nincs köze a melegséghez, annak az egyénnek feltűnési viszketegsége van.szerintem ne keverd bele a melegeket az előadásodba, mert elég tudatlan vagy e téren már bocsánat..
2015. okt. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 opened paradise ***** válasza:
91%

És komolyan ezt meg egy vamzer se tudta jelenteni?

Bezzeg,ha valaki "17/L"-t ír a felnőtt kategóriába azt egyből. Mondjuk igaz,egy szabály se tiltja,hogy hülye legyél.

2015. nov. 23. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ugy hivjak evolucio.



:D

2015. nov. 23. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!