Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyire fontos hogy a barátnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos hogy a barátnőd vékony legyen?

Figyelt kérdés

2015. nov. 23. 22:53
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
53%
Én erősebb alkat vagyok, mert sportoltam, szóval izmosabb, formásabb. Eddig modellekkel jártam, a mostani barátnőm is modellalkat. :) Nem ez az első szempont, de alapvetően a vékonyabb, vagy ilyen mint én kategóriára bukom. ;) 24/L.
2015. nov. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Nekem fontos,hogy vekony(-sportos) legyen ,mert en is az vagyok. Onmagaban nyilvan nem fog meg egy no az alakjaval,fontos a vonzo kisugarzas,a szep arc es haj,az izleses ,noies oltozkodes is . De a legfontosabb ,hogy kivul-belul gyonyorunek lassam ot . :)

(Korban pedig velem kb. egykoru legyen (min.25 eves),vagy nalam idosebb)


28 eves noies no


U.i:ha van itt min. 25 eves noies, kedves,szingli lany,feel free irni :D

2015. nov. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
8%

10-es kiskancsonak meg en uzennem,hogy a meleg kategoriaba pedig ratok nem kivancsi senki pedig ott vagytok!

Tehat 1-1

2015. nov. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
87%

# 13/13 Igen? Heteró pasiként benne vagy a homoszexuális kategóriában? :) Néző vagyok én ott is ( ahogy az egész kategóriában ) , de nem szoktam kommentelgetni, tehát félre nyúltál babám. :)


Puszi: 10es

2015. nov. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem fontos, nem igazán érdekel a párom alkata.:)
2015. nov. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Nekem valamennyire fontos, nem kimondottan h vékony legyen, de a teltebb alkatot nem bírom, se ha magamról van szó, se ha ilyesmiről. Sajnos taszít, egy átlagos/vékony/sportosabb alkat viszont vonz :) 22/L/L
2015. nov. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%
11-es vagyok, látom valakiknek nagyon nem tetszik, ha valaki a szep nőket szereti. Miert is? :)
2015. nov. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
92%

Nos, a kérdező gondolom különböző véleményekre volt kíváncsi, ezért én megkockáztatom a lepontozást, azzal hogy elmondom a sajátomat.


Én nem tudok vonzódni a túl nagydarab lányokhoz/nőkhöz. Szerintem nem igaz, hogy ez mennyire kiemeli a nőiességet, ez egyszerűen az elhízás tünete.

DE! persze, van az a kicsit teltebb alkat, akin tényleg jól mutat az a pár plusz kiló, amit az ember nem is mondana feleslegnek, egyszerűen jobban kiadja az alakját és ez lehet vonzó.


Viszont ezen nincs mit szépíteni, aki el van hízva, az nagy részben tehet róla.

Azért, mert néhányan nem vonzódunk az ilyen alakhoz, nem gondolom, hogy feltétlen el kéne ítélni.

Ízlések és pofonok.. én se ítélem el azt, aki szereti az ilyet.


Én az átlagos testalkatú lányokat szeretem, de itt nem csak a súlyra értem, hanem ténylegesen az alakra is.. nagyon nem mindegy, hogy valaki egy bizonyos súllyal hogyan néz ki. Testi adottságok kérdése is..


20/L

2015. nov. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

14!

Nem hinnem csak kovettem a peldadat!

Megszolitas teren...

2015. nov. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Amugy nem szoktam idejarni!
2015. nov. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!