Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyire fontos hogy a barátnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos hogy a barátnőd vékony legyen?

Figyelt kérdés

2015. nov. 23. 22:53
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%
Nem fontosság kérdése, nekem ez az alkat tetszik a legjobban. Ettől még a normál/sportos alkat is tetszik, de főleg ha magas és vékony a lány :)
2015. nov. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
73%
Engem egyáltalán nem izgat a testalkat. - Sőtt... volt már párom 100 fölött és 60 alatt is, mindben más fogott meg, - elsősorban a személyiségük, de testben is volt amit aztán vonzónak találtam. - Nekem az alkat lényegtelen.
2015. nov. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
De örültem néhány válasznak :) Eddig úgy vettem észre h a legtöbb lány a vékonyakra bukik :/
2015. nov. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
Nem fontos de ha elhizik akkor cserelem le a ge*ibe... :-)
2015. nov. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Semennyire. A jó nő elvarázsol a jelenlétével, meg se kell szólalnia. A jó nő izgalmas és van egyénisége. Egyedi stílusa van beszédben, viselkedésben, öltözködésben. Lesz2rom a súlyát.
2015. dec. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az alkat nem mérvadó. Legyen akármilyen szép is a lány kívülről,ha egy köcsög,akkor nem érdemes szóba állni vele! :D
2015. dec. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!