Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért bűn a homoszexualitás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bűn a homoszexualitás?

Figyelt kérdés

Csak suliban sokszor feljött a téma, hogy rossz meg, hogy bűn, és hogy undorító, csak nem értem, hogy miért is.. Mert tényleg, ha ezt várják el tőlem, hogy mondjam azt a meleg osztálytársamra, hogy abnormális és ne barátkozzak vele, akkor legalább indokolják meg, hogy miért.

A válaszokat köszönöm, komolyan érdekelne.



2015. dec. 14. 23:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/121 anonim ***** válasza:
94%

13:41

Gondolhatod, hogy nem szó szerint értettem, meg nem is rád mondtam, hogy gyilkos vagy. De az utánad válaszoló reagált helyettem is erre.

De itt van pár idézet amit egy előttem válaszoló is bemásolt már:

„A ki szidalmazza az ő atyját vagy anyját, halállal lakoljon.” (2Móz. 21.17)


"És a ki szidalmazza az Úrnak nevét, halállal lakoljon, kövezze azt agyon az egész gyülekezet; akár jövevény, akár bennszülött, ha szidalmazza az Úrnak nevét, halállal lakoljon." (/Leviták könyve 24,16/)


"Ha valaki más ember feleségével paráználkodik, mivelhogy az ő felebarátjának feleségével paráználkodik: halállal lakoljon a parázna férfi és a parázna nő." (Leviták könyve 20,10)


„Hat napon munkálkodjanak, a hetedik nap pedig a nyugodalomnak szombatja az Úrnak szentelt nap: valaki szombatnapon munkálkodik, megölettessék.” (2 Móz. 31.15)


A gáz meg az az egészben, hogy ezek alapján meg még sok dolog alapján nyilván te is ugyanolyan bűnös vagy, mint én.:) Szóval nem ártana akkor evvel is foglalkozni... Nyilván te soha nem maszturbáltál és remélhetőleg csak a nő vagináját használtad eddig...

De én nem utálok senkit, sem heterót, sem homoszexuálist. Nekem nem ettől függ, hogy egy ember jó vagy sem. Ha egy ember tisztességes és jó lelkű nekem teljesen mindegy, hogy mit csinál a hálószobájában. Ti meg utálkozzatok ez alapján és akár dobjátok ki a gyerekeiteket is, ha ne adj isten úgy hozza a sors, hogy más lesz és lelketek rajta.:)


14:33

Engem pl. nagyon nem érdekel, hogy ki vallja be vagy ki nem. Engem csak hagyjanak békén az utálkozók. Annak ellenére, hogy én a saját nememmel élek boldogan már több éve engem is zavar az, aki ezzel felvág, vagy felsőbbrendűnek érzi magát, divatol, a másik orra alá nyomja stb.. Engem az is zavar ha heterók nyalják,falják az utcán egymást, mert szerintem nem oda való, és mi sem tesszük ezt a párommal. Ha nem azonos nemű lenne, akkor sem tenném.

Na ennyit erről. Lehet elitélni, utálni csak azért mert szeretnék boldogan élni. Ez legyen a legnagyobb öröm az életetekben.:)

2015. dec. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/121 anonim ***** válasza:
95%

#40 Nem érzed, hogy egy fokkal kevésbé visszataszító, ha valaki nem képmutató?

Mert szerintem több gerinc van abban, aki felvállalja a véleményét, mint aki a mögé bújik, hogy nem vele van a baj, mert ő toleráns, csak folyton tesztelik a türelmét a gonosz melegek.

Lehetnél akár kétszer annyira kiábrándító ember is, de te úgy döntöttél, hogy nem leszel, amihez gratulálok!


Mondjuk heteroként nekem már abból kezd herótom lenni, hogy minden nyamvadt filmbe/könyvbe/sorozatba bele kell nyomorítani egy teljesen felesleges románcot.

Kipusztul az emberiség a marslakók támadása miatt? Semmi baj, a főhős, és valami meglepően dögös, belevaló nő sok szexuális feszültség közepette megment mindenkit.

Támadnak a dinoszauruszok? Dettó...

Azt hinnéd, hogy egy kalandos ereklyevadász film elég érdekes erőltetett hetero szerelem nélkül, de nem...

Az akciófilmekben két lövöldözés között természetesen egy dekoratív (és a történet szempontjából elhanyagolható) nő látja el a hősök sebeit.

Láttál már horrorfilmet? 99%ban ez a helyzet: vagy hetero pár elátkozott házba költözik/rossz helyet választ dugáshoz vagy a film végén a borzalmak után jönnek össze. Vagy ha meghal az egyik, akkor is ott volt a románc egész végig a levegőben.


Szó szerint nem emlékszem, mikor olvastam/néztem valami olyat utoljára, amiben ne lett volna benne a híres Hetero Románc™, erre pár csecsemő azért ordít, mert tudomást kell vennie arról, hogy nem csak az ő fajtája él ezen a szánalmas kis bolygón. Hát csessze meg az ilyen (Ok, aki beismeri, hogy homofób, az csak fele annyira csessze meg)

2015. dec. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/121 anonim ***** válasza:
5%
Akkor most ünnepélyesen "fele annyira megcseszem" :D :D :D Szerintem meg senkire nem kéne ráerőltetni semmit. Nem lenne szebb a világ? :D
2015. dec. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/121 anonim ***** válasza:
98%
#43 Végre egyetértünk valamiben, nekem is marhára elegem van már, hogy folyton Hetero Románcot meg homofób mocskolódást próbálnak lenyomni a torkomon. Tényleg szebb lenne a világ, ha nem tolnák az ilyeneket az arcomba, de sajnos nem túl valószínű, hogy ez bekövetkezik.
2015. dec. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/121 anonim ***** válasza:
90%
Pont ez az, hogy nem kellene, de van akik mégis megteszik.:)
2015. dec. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/121 anonim ***** válasza:
2%
És ha mindezek mellé még hozzávesszük a kötelező homo-imádat elhagyását is, akkor bezárul a kör. Happy End. Boldogsáág :))
2015. dec. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/121 anonim ***** válasza:
6%
Nektek is tudni kellene magatokról azt, hogy nem természetes amir műveltek.
2015. dec. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/121 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem meg az a természetellenes, hogy belepofázunk mások szerelmi életébe. Ez nem egy brazil szappanopera, hogy kavarjuk a s*art és gyűlölködjünk... :D
2015. dec. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/121 anonim ***** válasza:
98%

Őszintén szólva leszarom, hogy mi természetes vagy sem.:D Ennyi. Egyébként még állatoknál is előfordul a homoszexualitás, a természetben.


Az a probléma veled kedves 86%-os, hogy csak hajtod a magad hülyeségét, de mások által feltett kérdéseket, meg érveket kikerülöd, mintha észre sem vetted volna.:) Milyen érdekes.

,,más szemében a szálkát is meglátja, a magáéban a gerendát sem veszi észre,,

2015. dec. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/121 anonim ***** válasza:
92%
Ejha! Ennyi bibliás idézést még templomban sem hallottam...pfujj! Hányinger kerülget! :D Nem ócsárlom senki vallását,de azért már tényleg birkának kell lenni ahhoz,hogy ilyen sok ostoba rizsát elhiggyen bárki is. Itt jönnek a mindenféle megkötésekkel,de asszem ha ezt be is kéne tartatni,akkor mindjárt kevesebb lenne a heterók száma is :D Vicces kis csapat ez! Na mindegy... Kedves Kérdező! Én egy leszbikus lány vagyok,és hidd el,akár bűn,akár nem,én mindig bátran fogom vállalni magam a világ előtt,akárki akármit mond Nem fogom reklámozni,de ha éppen rákérdeznek a szerelmi ügyeimre,két köhintés között megosztom velük az én másságomat. Akinek meg ez nem tetszik,azt csak sajnálni tudom! :D É akkor is boldog,teljes életet fogok élni,akárki akármit mond! :D ;)
2015. dec. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!