Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Elmondjam neki az érzéseimet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki az érzéseimet?

Figyelt kérdés

Beleszerettem az egyik tanárnőmbe. Először azt hittem csak a példaképem, csak rajongok érte. Leszbikus létemre nem mindig tudom eldönteni hogy most tetszik e az illető vagy csak felnézek rá... De aztán ahogy hozzám ér, ahogy megérzem az illatát, ha megdícséri a frizurámat, ruhámat vagy tudásomat, rögtön látszik mennyire elpirulok, hevesen kezd verni a szivem, és vágyat érzek iránta, vonzódom hozzá!

Egy ideig magamban tudtam tartani ezt az érzést de aztán egyik barátnőm rákérdezett, én meg mindent elmondtam neki. Utána olyan zavar támadt a fejemben, hogy angol órán (mert ő angol tanár) egész végig szerencsétlenkedtem, semmire nem tudtam a választ, pedig színötös vagyok... Óra után a tanárnő megkérdezte mi a baj, mi volt ma velem, de nem mertem neki elmondani, lezártam egy "nem érdekessel" mire ő tök aranyosan arról kezdett beszélni hogy egy fiú miatt se szomorkodjak...

Elmondjam neki mit érzek? Mi lehet belőle? Hogyan reagálna rá? Megromlana a jó viszonyunk?



2016. jan. 16. 02:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
51%
Semmiképp se mondd el.
2016. jan. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Húsz évesen milyen suliba jársz?? Ha elmondanád, utána már nem tudna úgy tekinteni rád, mint annak előtte, és az osztálytársaid sem. Inkább menj egy másik suliba - ha ez nem kamu kérdés... egy leszbikus nő fantáziálása - vagy akár még férfié is lehet.
2016. jan. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Érettségin vagyok de már van egy szakmám.

Bár kamu lenne...

2016. jan. 18. 10:30
 14/20 anonim ***** válasza:

8-as vagyok.

Odamentem hozzá a ballagás után rendezett búcsúbulin. Megkérdeztem, hogy beszélhetnék-e vele négyszemközt és félrementünk, hogy nehogy valaki meghallja. Bocsánatot kértem tőle és elmondtam, hogy nem akartam megbántani vagy ilyesmi. Ő is elmondta, hogy sajnálja, hogy így alakult és ettől még kedvel engem és szeretné, ha tartanánk a kapcsolatot és jóban lennénk. Voltam nála azóta többször is és nagyon jókat szoktunk beszélgetni. Már nem vagyok belé szerelmes, de azért egyfajta vonzalom még van bennem, de neki erről nem kell tudnia.

Ha beszélni szeretnél vele erről mindenképp szerintem csak a ballagás után tedd meg, mert akkor legalább nem megy a suliban töltött idő is rá erre az egészre. Ha elmondanád most, akkor nem csak neked lenne nehéz, hanem neki is és nem szabad olyan önzőnek lenni, mint én voltam vagy álmodozni a dologról, hanem reálisan kell hozzáállni.

2016. jan. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Jó nem mondom el neki, van bármi esély rá ballagás után...hogy lesz köztünk valami?
2016. jan. 18. 21:49
 16/20 anonim válasza:
max. barátság de arra se nagyon számíts......ne érts félre de a pasiját és a gyerekét nm fogja ott hagyni miattad
2016. jan. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

8-as és 14-es vagyok.

Ezt sajnos nem tudom. Ahhoz ismernem kellene, hogy ezt tudjam. Hallottam már olyat, hogy egy nő, akinek gyerekei vannak és pasija volt összejött egy másik nővel, de ez szerintem a ritkábbik eset.

Esély igazából mindig mindenre van, csak az nem mindegy, hogy mennyi. Mivel nem tudom, hogy milyen kapcsolatban vagytok így ezt én nem tudom megítélni, de ha reálisan nézzük, akkor szerintem a körülményeket nézve nem valószínű, hogy több lesz köztetek, mint ami most van.

Nem szeretnélek elkeseríteni, mert tudom, hogy mennyire rossz, de sajnos ez a dolog nem egyszerű.

2016. jan. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Én 2 évig szenvedtem az angol tanárnőm miatt és igy visszagondolva jobban tettem hogy nem mondtam el neki.ha nem tudod hogy áll a dologhoz, semmikepp. ez plátói szerelem és attól szép.
2016. jan. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Nagyon jó a viszonyunk, tanórán kivüli dolgokról is rengeteget beszélünk, nem csak rólam, róla is. Ez oda vissza megy hogy nem pletykálunk a magánéletünkről. Sokszor haza is szokott vinni, magától felajánlja. És mivel körülöttem sok a pletykás ember, visszaszokták mondani ha a tanárnő rólam beszél, és eddig rosszat sohase hallottam, mindig olyanokat mond hogy büszke rám, komolynak és kötelességtudónak tart...:)

Nem tehetek róla, hogy beleszerettem, rettentően csinos, nagyra tart engem és mint beszélgetőpartner is nagyon barátságos és nyílt, más tanár mikor mondja el a diáknak hogy milyen.... durva múltja volt?

2016. jan. 21. 02:41
 20/20 A kérdező kommentje:

Ma megtudtam, hogy gyermeket vár... Azt hiszem ez annyira szívbe markoló hír volt nekem, hogy észhez tértem...

Köszönöm mindenkinek, hogy kedvesen válaszolt, ilyen még nem fordult elő velem GyK-n :)

2016. jan. 21. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!