Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi volt a legnagyobb szerelmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb szerelmi csalódásotok?

Figyelt kérdés
Bármi szóba jöhet, megcsalás, nem felvállalás, kinek mi esett életében a legrosszabbul... Nekem van sztorim kiváncsi vagyok Én vagyok-e ilyen szerencsétlen
2016. márc. 18. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Végignézni, ahogy az általam szeretett lánnyal minden srác flörtöl és eközben tudni, ha én teszem ezt, megromlik a viszonyunk.

Mindenképp szükségem volt a közelségére, ezért évekig megbújtam a barátnő titulus mögött.

2016. márc. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A csaj bi.volt fulig bele szerettem de a vegen beiedt!kb.1evig szivatott:(
2016. márc. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ez nem saját tapasztalat de leírom: egy barátnőm jó fél évig volt együtt egy mániákus hazudozó "csajjal" (amúgy fiúnak érezte magát az illető vagy nem tudom) és azon szórakozott hogy meddig megy még el a párja a hazugságaiban.Ezen röhögtünk a társaságban ha mesélte.Kb. az elejétől fogva undorodott a "lánytól" és a jó isten sem tudja megszámolni hányszor csalta meg.Fiúval,lánnyal vegyesen.Ilyenkor örülök hogy nekem semmi dolgom a lányokkal (akinek nem inge természetesen ne vegye magára,nem minden lány ilyen szerencsére) 21/F/meleg
2016. márc. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En majdnem osszejottem egy baratnommel de o nem tudta eldonteni mit akar aztan csak kavartunk sokaig ameddig jo voltam neki mig ossze nem jott egy sraccal..mese vege

Neked mi a torteneted?

2016. márc. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!