Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek mennyi a valószínű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi a valószínűsége, hogy egy biszex lány végül nő mellett fog "kikötni"?

Figyelt kérdés

Összeismerkedtem egy biszex lánnyal, de nem merek jobban belemenni. Voltam már biszex nővel, aki férfi miatt hagyott el, félek hogyő is ilyen. Én nem akarok csak szex kapcsolatot, komoly kapcsolatra gondolok.


Szóval a kérdésem: Mekkora az esély arra, hogy összejöhet vele egy akár több éves kapcsolat is? Nagy arra az esély, hogy egy srác bekavar?


Én 19L ő 18L



2016. márc. 30. 16:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántásból, de annyira túlkomplikálod :) Ugyanúgy elhagyhat másik nőért is, attól, mert valaki bi, még nem zúg bele automatikusan minden nőbe ÉS férfiba, ergó ha úgy veszed, egy másik nőért és simán elhagyhat.

Ellenben amíg így állsz hozzá, szerintem nem leszel boldog és kiegyensúlyozott egy kapcsolatban, mikor úgy indulsz neki, hogy de elhagyhat.... :S Igen basszus, elhagyhat! Nő a férfit, nő a nőt, férfi a nőt, férfi a férfit... Bárki elhagyhat bárkit, de ha te tényleg ezen szeretnél pörögni ahelyett, hogy pozitív dolgokat teszel el kapcsolatba...

2016. márc. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
92%

Az utolsóra kéne hallgatnod, teljesen jó, amit leírt. Én biszexként nagyon-nagyon kicsit esélyét látom annak, hogy ha kedvelek valakit, azt másért elhagynám csak azért, mert az másik nemre vágyom. Ez hülyeség, vannak ilyen emberek, és kiábrándító volt ezt hallani. Különben jelenleg egy biszex ismerősömet sem tudnám abba a csoportba számolni, aki a férfiakért rajong jobban, már csak azért sem, mert amilyen "férfiak" vannak manapság a mi korosztályunkban, nem hinném, hogy olyan nagy kísértést tudna nyújtani... xD

19L

2016. márc. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitok. Azért igen, utolsó előttit megnyugtató volt olvasni .:D
2016. márc. 31. 15:42
 14/17 anonim ***** válasza:
74%

Attól függ, hogy szerelmes-e vagy sem. Én biszexuális vagyok, férfivel képzeltem el régen az életemet, aztán jött Ő és hát minden megváltozott. 3 éve együtt vagyunk, és ő a mindenem:) Szóval, ha ügyes vagy, akkor el tudod csavarni a fejét. Ha a barátnőmnek sikerült elcsavarni az én fejemet.. Bármi lehetséges:)

L/22

2016. márc. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
hát ezt vele beszéld meg, ha tudod. ha szimpatikusak vagytok egymásnak, megnyíltok egymásnak, akkor meg tudod vele beszélni, hogy mit szeretne lánnyal pontosan. ha biromantikus, akkor érdemes belevágni egy kapcsolatba is akár, ha mindketten szeretnétek és szimpik vagytok egymásnak.
2016. márc. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

50% de csak akkor ha megadod azt amit keres.

ha nem akkor nem csak srác,hanem másik csaj is bekavarhat.

persze ha családot akar akkor nyilván csak ideig oráig leszet együtt...

2016. ápr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Sajnos benne van a pakliban, hogy megégeted magad, de lehet a legjobbról maradsz le ami történhetne veled , ha ennyiban hagyod. Ha összejön, és tényleg szeret, akkor tuti nem hagy el akármilyen jó pasiért sem.
2016. ápr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!